Co z wycieczką w lutym?

Znalazłeś cieka ofertą w biurze podróży? Podziel się nią z nami!
MałżonekMałżonki

Co z wycieczką w lutym?

Post autor: MałżonekMałżonki »

Witajcie!

Mamy od sierpnia wykupioną z Żoną wycieczkę do Egiptu, na koniec lutego. Zaliczka oczywiście wpłacona. Ponieważ w tym roku nigdzie nie byliśmy na wakacjach, ten wyjazd miał być rekompensatą bo przecież miało być już po wirusie. A tutaj jakieś narodowe kwarantanny. Nie wiem co mamy zrobić, czy wycieczka dojdzie do skutku? Czy zrezygnować? Czy przekładać? Małżonka chodzi po ścianach bo się nastawiła na smażenie na plaży, wśród ciekawych ludzi a tutaj taka sytuacja. Co mam zrobić?


Zapytaj mnie o godziny otwarcia poczty
Złania

Re: Co z wycieczką w lutym?

Post autor: Złania »

Szczerze, ja nie miałabym odwagi wyjeżdżać w obecnej sytuacji za granicę. Mam jednak nadzieję, że otworzą stoki i będę mogła poszusować na stokach. W Białce, albo w Bukowinie. planowałam przed sezonem kupić narty, ale szczerze powiem, że teraz nie ma to sensu. Tym bardziej, że polecono mi wypożyczalnię Skirent https://www.skirent.pl/pl/ mają tam nowoczesne narty, bardzo dobrze przygotowane do jazdy.
MiłoszMMM

Re: Co z wycieczką w lutym?

Post autor: MiłoszMMM »

Mi w lutym udało się wyjechać do Egiptu. Podróżowałem z biurem podróży Coral Travel. Latem chciałabym polecieć do Grecji lub Hiszpanii. Oferty mają fajne, oby tylko można tam było podróżować. Ja liczę na ciepłe lato i możliwość wypoczęcia. Z tym biurem podróży podróżuję bez obaw, bo wiem, że zawsze perfekcyjnie o wszystko dbają.
miśka12

Re: Co z wycieczką w lutym?

Post autor: miśka12 »

Złania pisze: ↑26 sty 2021, 3:39 Szczerze, ja nie miałabym odwagi wyjeżdżać w obecnej sytuacji za granicę. Mam jednak nadzieję, że otworzą stoki i będę mogła poszusować na stokach. W Białce, albo w Bukowinie. planowałam przed sezonem kupić narty, ale szczerze powiem, że teraz nie ma to sensu. Tym bardziej, że polecono mi wypożyczalnię Skirent https://www.skirent.pl/pl/ mają tam nowoczesne narty, bardzo dobrze przygotowane do jazdy.
Super, takie komentarze daja cenną wskazówkę. Pozdrawiam!
-
Medycyna estetyczna Chrzanów
mikijn

Re: Co z wycieczką w lutym?

Post autor: mikijn »

No my z wyjazdami się wstrzymaliśmy w zeszłym roku, odkuliśmy się w wakacje, no i teraz mamy zaplanowany wyjazd zimowy, do Włoch na Family Camp, który organizowany jest przez firmę Szkoła Zdrowia https://szkolazdrowia.pl/narty-i-snowbo ... mily-camp/ z Katowic. Byliśmy na kilku wyjazdach z nimi i każdy był doskonale przygotowany i przemyślany, cenowo również wychodziło korzystnie, w tym roku jest podobnie. Pierwszy raz teraz pojedziemy z dzieckiem, ale będzie dobrze, bo mają tam instruktorów i naprawdę dobrych organizatorów, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZ