Bagaż kabinowy

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
gienia21
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:44

Bagaż kabinowy

Post autor: gienia21 »

Witam serdecznie. Niedługo czeka mnie dość daleka podróż samolotem. Będzie to moja pierwsza podróż więc potrzebuję pomocy. Mam problem z tzw. bagażem kabinowym. Zastanawiam się co się sprawdzi jako taki bagaż - torba sportowa, większa damska torebka, plecak? A może od razu warto zainwestować w specjalną walizkę (chociaż to spory wydatek)? Może tutaj znajdę pomoc bardziej doświadczonych w lataniu osób :)
Awatar użytkownika
ulinka
Posty: 149
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:37

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: ulinka »

Ja mam małą walizkę na kółkach, mąż i dzieci także mają swoje. Latamy tak od lat z bagażem podręcznym i nam się to sprawdza. I przyglądając się podróżnym to najwięcej osób tak podróżuje. Czasem ktoś ma plecak.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 8:49

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: Karolina »

Polecam zainwestować w walizkę na kółkach. Dużo się w niej zmieści i jest wygodna w transporcie. Plecak też będzie dobry, ale mniej rzeczy się w nim zmieści.
Awatar użytkownika
Labamba
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:23

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: Labamba »

Jeśli szukasz idealnego rozwiązania, to popatrz na Torby i walizki Under Armour , które są prezentowane na Ceneo. Są wyjątkowo pojemne i wytrzymałe. Poza tym materiał, z którego są wykonane, przetrwa z pewnością najgorszą pogodę. Kupiłam jedną z nich w prezencie dla swojego chrześniaka i prawie z nią się nie rozstaje. Przydaje mu się do szkoły, na treningi i różne wycieczki, nawet samolotem.
Awatar użytkownika
margaritta
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 0:05

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: margaritta »

Ja właśnie też szukam dla siebie praktycznej, funkcjonalnej walizki dla siebie. Po przeglądnięciu jednak kilku ofert ta https://sklep.solier.pl tutaj wydaje się najkorzystniejsza. Myślę, że nawet kupię sobie tam zestaw walizek. A co tam... Wtedy będę mogła jeszcze więcej rzeczy spakować ;p.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:08

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: kropka »

Myślę, że to czego potrzebujesz znajdziesz też na stronie https://titan-travelite.com.pl/pl/. Oni mają w swojej ofercie bardzo duży wybór różnych walizek. Warto się zapoznać z ich propozycjami.

cordyceps sinensis swanson
Awatar użytkownika
Roullette
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:50

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: Roullette »

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam. Nie będę w stanie w ogóle Ci pomóc. Może inni doradzą coś ciekawego.
W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 33
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:56

Re: Bagaż kabinowy

Post autor: fiona45 »

Zwykły taki bagaż w postaci torebki na pewno jest możliwy. Widziałam ciekawe modele na https://sheshoponline.com/products/torebki-skorzane . Zawsze możesz do niej spakować dokumenty, portfel , telefon itp. Wszystko to co potrzebne i jest zbędne do podróżowania.

czyr z brzozy
ODPOWIEDZ