dom seniora

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
wiśka

dom seniora

Post autor: wiśka »

Myślę,że dom opieki to nie jest jakaś straszna sprawa jak tak patrzę z własnej perspektywy to bym sama chciała na starość w takim zamieszkać, jednak nie wiem czy bym była w stanie pozostawić tam kogoś bliskiego bo ja się bardzo zżywam z ludźmi zwłaszcza z rodziną.dom seniora http://podtopolami.eu jest całkiem ok
Malwina_Ż

Re: dom seniora

Post autor: Malwina_Ż »

Najważniejsze też, żeby dom opieki był w miarę blisko by było można odwiedzać. Gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam "Dom Rodzinny". To dobra placówka, dbają tam o seniorów wzorcowo. I co ważne mają naprawdę wykwalifikowany personel, świetni ludzie!
martażak

Re: dom seniora

Post autor: martażak »

Dziś Domy Seniora oferują tak wiele udogodnień, że nie musisz obawiać się braku kontaktu z bliską osobą, która w nim zamieszka. Przykładowo donumcorde.pl udostępnia swoim pensjonariuszom w pełni wyposażoną salę komputerową z dostępem do internetu. Seniorzy mogą więc bez żadnych barier kontaktować się z rodziną, jednoczenie ciesząc się spokojem z dala od hałasu i zgiełku miasta.
perełka

Re: dom seniora

Post autor: perełka »

Jeśli tak będzie lepiej to może rzeczywiście warto zastanowić się nad domem seniora? Widziałam coś takiego http://www.domlesnezacisze.pl/ , na zdjęciach i z opisu wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Także porozmawiajcie z nimi, może się czegoś też więcej dowiecie, kto wie :)
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: dom seniora

Post autor: majkel »

W ogóle domy seniora są bardzo potrzebne gdyż przecież nie każdy z nas ma możliwości aby zająć się naszą bliską starszą osobą. Moim zdaniem bardzo fajnie, że właśnie dom seniora w Warszawie https://domseniora24.pl/ ma tak dobre rekomendacje, że na pewno warto jest im zaufać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: dom seniora

Post autor: kasiakowa06 »

majkel pisze: ↑16 sie 2021, 11:40 W ogóle domy seniora są bardzo potrzebne gdyż przecież nie każdy z nas ma możliwości aby zająć się naszą bliską starszą osobą. Moim zdaniem bardzo fajnie, że właśnie dom seniora w Warszawie domseniora24.pl/ ma tak dobre rekomendacje, że na pewno warto jest im zaufać.
Seniorzy zasłużyli na naszą opiekę i bliskość. Moja ciocia jest od 3 lat w domu opieki pod Szczecinem http://wiejskieklimaty.net/dom-dla-seniora-szczecin

Obrazek
miśka12

Re: dom seniora

Post autor: miśka12 »

majkel pisze: ↑16 sie 2021, 11:40 W ogóle domy seniora są bardzo potrzebne gdyż przecież nie każdy z nas ma możliwości aby zająć się naszą bliską starszą osobą. Moim zdaniem bardzo fajnie, że właśnie dom seniora w Warszawie https://domseniora24.pl/ ma tak dobre rekomendacje, że na pewno warto jest im zaufać.
Super, takie komentarze daja cenną wskazówkę. Pozdrawiam!
-
Medycyna estetyczna Chrzanów
ODPOWIEDZ