Spacerówka wygodna w podróży

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
Lucjana
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2019, 15:17

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: Lucjana »

Myślę, że dobrym wyborem jest Balios to wózek o sportowym zacięciu, świetnie sprawdzi się w podróży.
Awatar użytkownika
Jarad71
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:49

Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: Jarad71 »

Wybieramy się z naszym dwulatkiem w pierwszą podróż, szukam wygodniejszego wózka, teraz mieliśmy chicco, ale nie spełniał naszych wymagań, ma zbyt skrętne kółka, jest niestabilny, ciężko się go składa. Czy możecie mi podpowiedzieć jaki wózek spacerowy warto kupić? Musi to być wózek który łatwo się składa i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: kociara »

bardzo fajny jest
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:28

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: begonia »

Ja mam fantastyczną spacerówkę silver cross swift, zanim się zdecydujecie na zakup spacerówki koniecznie ją obejrzyjcie a zakochacie się w niej tak samo jak ja, wózeczek jest leciutki ale ma dużą budę z tkaniny z filtrem uv i doskonałą amortyzację
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:28

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: begonia »

:)
Awatar użytkownika
klarka
Posty: 45
Rejestracja: 21 gru 2019, 9:00

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: klarka »

A ja kupiłam wózek x-lander 2w1 i nosidełko, szczerze mówiąc najwięcej korzystam z wózka, tak najłatwiej iść na spacer i na zakupy, tym bardziej że mój maluch lubi sobie podrzemać na spacerze :)
Aśka1265

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: Aśka1265 »

Polecam Euro-Cart Spin. Sama wybrałam właśnie ten model ze względu na niską wagę, niewielkie rozmiary przed i po złożeniu i łatwość złożenia. Odkąd ją mam, wycieczki stały się przyjemniejsze i zdecydowanie łatwiej jest je zaplanować. Wózek też dobrze sprawdza się w codziennych spacerach.
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: nelia »

A patrzyłaś tutaj https://tulisie.pl/ ? Z tego co wiem to w Tulisie.pl mają spory wybór jeśli chodzi o wózki. Mają też chusty, które moim zdaniem są idealne w podróży. Sprawdź, ceny bardzo dobre moim zdaniem. A do tego kupując tam wspierasz dzieci chore i potrzebujące, bo sklep 1% z każdej transakcji przekazuje na ich rzecz.
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: kociara »

Sądzę że to spoko rozwiązanie, ale jeśli chodzi ci o dobry, solidny ale też łatwy do transportu to na pewno x-lander x-fly jest bardzo lekki i bardzo łatwo się składa a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca co się bardzo przydaje jeśli dużo podróżujesz. Dla mnie to ideał wózka.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: kasiakowa06 »

Lucjana pisze: ↑01 sie 2019, 7:33 Myślę, że dobrym wyborem jest umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-cybex-balios-s-scuderia-ferrari-racing-red Balios to wózek o sportowym zacięciu, świetnie sprawdzi się w podróży.
Taki wózek plus nerka na biodro od https://maremidesign.pl/kategoria/nerki i masz wolne ręce :D

Obrazek
Klauduśka21

Re: Spacerówka wygodna w podróży

Post autor: Klauduśka21 »

Sama bardzo długo szukałam spacerówki, która będzie równie dobra w podróży co w codziennych sytuacjach. Muszę przyznać, że w pełni odpowiada mi Euro-Cart Spin. Wózek jest bardzo lekki, zgrabny i wygodny w prowadzeniu, więc z czystym sumieniem polecam.
ODPOWIEDZ