Studnia

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
sótto

Studnia

Post autor: sótto »

Cześć, czeka nas podróż po wodę, a dokładniej zakładanie studni głębinowej. Ja wiem, że to nie jest wcale takie proste, ale można rzec, że w sumie coś tam sobie poradziłam w tym temacie. I dlatego mam pytanie, czy do studni znajdę w Watermark? Ten sklep jest mi jakoś tak znany, ale też wolę zapytać o opinie na jego temat, będzie prościej.
Bożko

Re: Studnia

Post autor: Bożko »

W sumie sama studnia jest czymś niezwykle ważnym i ja również zdecydowałem się na takie rozwiązanie u mnie. Należy pamiętać, że również zestawy hydroforowe https://www.dostudni.pl/zestawy-hydroforowe,c11.html są istotne, abyśmy mieli ciśnienie w kranach. U mnie od dawna pracuje zestaw hydroforowy https://www.dostudni.pl/zestaw-mh-1800- ... id774.html który oczywiście mogę każdemu polecić.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Studnia

Post autor: majkel »

Ogólnie samo już posiadanie studni jest czymś ważnym i muszę przyznać, że ja także bardzo chętnie ją u siebie wybudowałem. Polecam także od razu zapoznanie się z fajnym wpisem https://infobudownictwo.pl/pompa-glebinowa-to-jest-to/ gdyż posiadanie wiedzy na temat pompy głębinowej się przydaje.
Kondrad

Re: Studnia

Post autor: Kondrad »

A z jakiego regionu szukasz firmy do realizacji studni głębinowej? Tu masz listę oddziałów https://www.hydroodwiert.pl/studnie-slask-malopolska/ jednej z większych firm realizujących studnie głębinowe na terenie Małopolski oraz Śląska. To na prawdę ogromna firma z dużą renomą w regionie.
Młody

Re: Studnia

Post autor: Młody »

Z całą pewnością to, że decydujemy się na studnię jest bardzo dobrym wyborem i ja jestem zdania, że również warto jest wiedzieć jaki właściwy sprzęt do niej wybrać. Ja przede wszystkim skupiłem się na zakupie dobrej pompy głębinowej od https://www.dostudni.pl/pompy-glebinowe,c1.html gdyż poniekąd jest to fundament takiej studni głębinowej.
ODPOWIEDZ