Góry zimą

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Amalia_67
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 1:54

Góry zimą

Post autor: Amalia_67 »

Witajcie. Nie bez powodu piszę już o zimie w górach, bo pomimo tego, że mamy jeszcze kalendarzową jesień, w górach jest już tak naprawdę zima pełną parą. Ale mnie to nie zniechęca. Planuję wyjazd w góry w najbliższym czasie, chcę trochę pochodzić, nie po wysokich górach, raczej gdzieś w Beskidy :) Muszę tylko kupić jakieś cieplejsze ubrania, z tego co się orientuję odzież termiczna w sklepie Morowo ma świetne opinie.
Awatar użytkownika
Toriala
Posty: 18
Rejestracja: 29 lis 2019, 7:55

Re: Góry zimą

Post autor: Toriala »

Sama częśto podróżuję sama . Dlatego nie zostawiam niezałatwionych spraw kiedy się gdzieś wybieram. Nie czytam maili, nie odbieram telefonów, bliscy wiedzą, że w ważnych sprawach muszą napisać sms. Poza jednym wyjątkiem muszę mieć słuchawki bo ja w samotnych podróżach poszukuje muzyki analogicznie do poszukiwania siebie. To jakoś idzie u mnie razem. Jedynym wyjątkiem są podróże w góry, w górach nie ma dla mnie miejsca na muzykę i nie wiem dlaczego tak jest ale tak jest.
Dla mnie każda samotna wycieczka to właściwie podróż w głąb siebie.
W najgorszych chwilach życia wybieram wycieczki pociągiem, pociąg jest najefektywniejszy w robieniu mi dobrze w głowie. Jeździłam z babcią pociągami jako dziecko, może dlatego.
Góry mają dla mnie elememt wyzwania, ide jak potrzebuje zmian w życiu. Małych lub dużych.
Prawie zawsze jadę z zarysem planu, ale nigdy nie z domkniętym planem, bo podróżuje nie do celu fizycznego a do punktu, w którym w głowie mam porządek.
Jeśli szukalibyście wygodnych butów polecam miejsce https://suzana.pl/category/buty-damskie Mają sporo promocji na trapery.
ODPOWIEDZ