Gry Online

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
pawełek

Gry Online

Post autor: pawełek »

Wszystkich miłośników sportu na pewno zainteresują też gry online o tematyce sportowej dostępne w serwisie https://grymmo.com.pl. Dzięki nim można, zamiast tylko podziwiać zmagania zawodników w różnych dyscyplinach, poczuć się jak oni sami i spróbować swoich sił w meczu, zawodach czy występie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Gry Online

Post autor: kasiakowa06 »

pawełek pisze: ↑16 sie 2021, 12:53 Wszystkich miłośników sportu na pewno zainteresują też gry online o tematyce sportowej dostępne w serwisie grymmo.com.pl. Dzięki nim można, zamiast tylko podziwiać zmagania zawodników w różnych dyscyplinach, poczuć się jak oni sami i spróbować swoich sił w meczu, zawodach czy występie.

Ale fajny temat :) Ciekawe, czy dzieciaki z naszej Kamienicy https://kamienica1.pl/ byłyby chętne dołaczyć :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Gry Online

Post autor: Kuksaniec0 »

Poczytamy w Internecie także o szkole i edukacji https://edukacyjni.pl/doskonalenie-nauczycieli/ Nauczyciele cały czas mogą się szkolić i właśnie też na takie strony mogą wchodzić i znaleźć praktyczne informacje. Jak najbardziej opłaca się na takie spoglądać.

lang szkoła językowa
Wakacje z Przewodnikiem
ODPOWIEDZ