Jakie atrakcje w Bydgoszczy?

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Jakie atrakcje w Bydgoszczy?

Post autor: Jabłoneczka »

Hej kochani :) Niedługo wyjeżdżam do Bydgoszczy i chciałabym wiedzieć jakie atrakcje warto tam zobaczyć. Co polecacie? Zarezerwowałam sobie piękny apartamencik: https://www.booking-bydgoszcz.pl/pl/ i teraz tylko trzeba zaplanować całą wycieczkę :)
Awatar użytkownika
mela
Posty: 99
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:39

Re: Jakie atrakcje w Bydgoszczy?

Post autor: mela »

z Bydgoszczy masz rzut kamieniem do Torunia, a tam już jest co oglądać.
Awatar użytkownika
molinn
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:06

Re: Jakie atrakcje w Bydgoszczy?

Post autor: molinn »

Jedno i drugie miasto warte polecenia, jest co zwiedzać. Ja zawsze jak pierwszy raz jadę do jakiegoś miasta, to trochę mniej pewnie się czuję za kółkiem. Mam na myśli to, że jadąc pierwszy raz jakąś ulicą skupiam się, żeby nie zabłądzić, dobrze skręcić na przykład, a przez to mogę jakiegoś znaku nie zauważyć. Raz na zakazie moja znajoma stanęła, nie zauważyła i pech chciał mandat dostała. Nie miała wyjścia, musiała zapłacić. Przez tę sytuację dowiedziałam się, że na https://zaplacmandat.pl można też mandat opłacić, to już jakieś udogodnienie i opłata jest tańsza, chyba 5 złotych.

klimatyzatory w bloku
Awatar użytkownika
Ingor43
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Jakie atrakcje w Bydgoszczy?

Post autor: Ingor43 »

Jeszcze nigdy nie korzystałem z tego typu usług. Może w końcu się skuszę. Na wszelki wypadek zapiszę sobie ten odnośnik.
Przyszłość” jest rodzaju żeńskiego i (dlatego) nieobliczalna.
ODPOWIEDZ