Konto studenckie

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 55
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:18

Konto studenckie

Post autor: kasiunia »

Szukacie może takiego konta - konto dla studenta ? Właśnie takiego potrzebuje nasza córka - bądź co bądź studentka pierwszego roku psychologii .Wiąże się to z wyjazdem do innego miasta - do Gdańska i właśnie z tego powodu szukamy dla niej konta.Zresztą to tylko jedna ze spraw jakie trzeba załatwić przed jej wyjazdem.Najważniejsze - zakwaterowanie już mamy załatwione.
Awatar użytkownika
Mimoto
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:33

Re: Konto studenckie

Post autor: Mimoto »

A co sądzicie o koncie Credit Agricole https://konto-w-banku.pl/credit-agricole-opinie/ Szczerze mówiąc ostatnio nawet zapomniałam, że jest taki bank, ale jeśli chodzi o konto, to wydaje mi się, że mają niezłe warunki.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 57
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:08

Re: Konto studenckie

Post autor: pukla123 »

Mimoto pisze: ↑12 paź 2019, 20:50 A co sądzicie o koncie Credit Agricole https://konto-w-banku.pl/credit-agricole-opinie/ Szczerze mówiąc ostatnio nawet zapomniałam, że jest taki bank, ale jeśli chodzi o konto, to wydaje mi się, że mają niezłe warunki.
Alior także ma dobre oferty http://swiatbankow.pl/alior-bank/ Polecam zapoznać się szczegółami ich ofert. Mama ma u nich lokatę długoterminową i sobie chwali warunki finansowe.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Konto studenckie

Post autor: Bodzio12 »

Może zastanawiacie się jakie konto wybrać czy wybrać też lokatę czy konto oszczędnościowe. Na te pytania znajdziecie odpowiedź na stronie https://biznes.interia.pl/finanse/news- ... Id,4081655 poczytajcie polecam bo macie ,mnóstwo pomocnych rad i informacji.
Awatar użytkownika
Toriala
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2019, 7:55

Re: Konto studenckie

Post autor: Toriala »

Nie wiem czy jest sens pytania sie o to na forum skoro oferty banków potrafią się zmniac z miesiaca na miesiąc. W jednym miesiącu jeden bank ma lepsza ofertę na załóżenie u niego konta, w drugim miesiącu drugi bank ma znacznie lepszą ofertę jesli chodzi o konto....

Najlepsze moim zdaniem na dzień dzisiejszy jest konto jakie chcę z bonusem w banku Santander.

Bonus 250 zł za załóżenie
Darmowe przelewy
Darmowa karta o ile dokona się 5 płatnoci kartą co nie jest wcale takie trudne
Młodzi klienci (do 26 r. ż.) mają też bezpłatny i nieograniczony dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.
ODPOWIEDZ