Gdzie na urlop?

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Ingeborga
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2021, 10:36

Gdzie na urlop?

Post autor: Ingeborga »

Cześć :)
Planujecie już wakacyjny urlop? Nie da się ukryć, że każdemu z nas należy się odpoczynek w jakimś spokojnym i ładnym miejscu. Mnie marzy się domek letniskowy w Chłapowie, a najlepiej z dostępem do spa, żebym mogła się maksymalnie zrelaksować. No powiedzcie, czy nie brzmi to kusząco? Jakie wy obraliście sobie cele?
Śliwka

Re: Gdzie na urlop?

Post autor: Śliwka »

Długo zastanawiałem się, z usług jakiej firmy skorzystać, organizując swoje wakacje. Znajoma poleciła mi tę firmę https://mrshuttle.com/pl/ i przyznam szczerze, że mają mega ciekawą ofertę mnóstwa różnorakich wycieczek. Mam zamiar się wybrać z nimi do Hiszpanii i coś pozwiedzać. Co myślicie?
diwm

Re: Gdzie na urlop?

Post autor: diwm »

My mamy swoje sprawdzone miejsce, gdzie możemy wypocząć, ale też, gdzie możemy trochę się pobawić, zwłaszcza z dziećmi. Nie, nie jest to nasz własny dom :P, to ośrodek Zalesie Mazury Active Spa, do którego jeździmy przynajmniej dwa razy do roku. Teraz pojedziemy na weekend Mikołajkowy, tak dla relaksu. Dzieci mają tam animatorów, place zabaw, Bajkolandię, Baby Club, no i pełno atrakcji, a do tego będzie impreza dla najmłodszych. my, jak dzieci są pod rzetelną, procesjonalną opieką, spędzamy czas w ich spa, czy nad basenem. A teraz w ramach tego mikołajkowego pakietu będą super zabiegi i jeszcze aqua aerobik, którego zawsze chciałam spróbować :D.
ODPOWIEDZ