Instagram

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Malkólm

Instagram

Post autor: Malkólm »

Jak rozwijacie swoje konto na Instagramie? Ja po prostu kupuję followersów i dzięki temu moje konto wygląda naprawdę super. Obserwujacy na ig to chyba jedna w najważniejszych rzeczy. Wiadomo, że każdy na początku zawsze patrzy na ilość obserwujących i jak jest duża, to każdy jest zachwycony.
józia

Re: Instagram

Post autor: józia »

Siemka! Ja tak samo jak ty, kupuję obserwacje na Instagramie. Na początku się zastanawiałam jak kupić followersów, ale na szczęście okazało się, że to wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wybrać dobrą stronkę i po prostu dokonać zakupu jak za każdą inną rzecz na internecie.
miśka

Re: Instagram

Post autor: miśka »

Ja też kupowałam w ostatnim czasie obserwacje na Instagramie, ale akurat nawiązałam kontakt z https://www.socialmediabost.pl/ , ponieważ wcześniej jeszcze słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tej firmy i faktycznie współpraca była jak najbardziej owocna.
Sławomir

Re: Instagram

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem większość osób, które traktują prowadzenie mediów społecznościowych na poważnie kupuje obserwacje i lajki. Ja od zawsze wiedziałam, że ludzie tak robią, bo naprawdę ciężko jest zdobyć followersów w tradycyjny sposób. Dobrą ofertę tego typu można znaleźć na stronie https://kuplike.pl/produkt/lajki-na-fb/.
kajtuś944

Re: Instagram

Post autor: kajtuś944 »

Wielu osobom marzy się duży i popularny profil ale nie jest łatwo osiągnąć to marzenie. No chyba że pomyśleć o zakupie lajków od https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ . W ten sposób można wpłynąć na algorytm instagrama i zwiększyć swoje zasięgi
ODPOWIEDZ