Koło dojazdowe

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Allinclusive1
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:28

Koło dojazdowe

Post autor: Allinclusive1 »

Hej, słyszeliście może o kołach dojazdowych? Ja tak naprawdę nigdy nie zastanawiałam się nad tym jaki rodzaj koła posiadam w bagażniku, może dlatego że nigdy nie musiałam z niego korzystać. Obecnie zmieniłam auto na mniejsze i zdecydowałam się na „dojazdówkę”, która zajmuje stosunkowo mniej miejsca. Więcej o nich dowiecie się stąd: http://kolo-dojazdowe.pl/kola-dojazdowe/ .
Awatar użytkownika
Marika23
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2020, 2:56

Re: Koło dojazdowe

Post autor: Marika23 »

Wiesz, że ja do niedawna też o tym w ogóle nie myślałam. Jednak ostatnio stłuczka trochę mnie naprostowała w tym temacie. Auto już wprawdzie wygląda jak nowe po wizycie u lakiernika http://www.renault.dyszkiewicz.pl/blach ... niczy.html. Jednak mogłam sobie oszczędzić wydatku na lawetę, gdybym miała lepsze koło zapasowe.
Awatar użytkownika
uczek
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:10

Re: Koło dojazdowe

Post autor: uczek »

Obecnie nie każdy ma koło dojazdowe. Jak go nie ma to w razie awarii konieczna jest pomoc wulkanizatora. Ja pomoc właśnie w takiej sytuacji znalazłem tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rzeszow/ . Panowie podjechali pod wskazany adres i na miejscu uporali się z usterką. Świetne rozwiązanie taka mobilna wulkanizacja.
Ruśka

Re: Koło dojazdowe

Post autor: Ruśka »

Ja ostatnio widziałam koła gumowe w sklepach internetowych. Bo nie ukrywam, że podczas pandemii to ciężko coś kupić konkretnego tak naprawdę w sklepie stacjonarnym, a jednak jak trzeba na już to w sieci szybko i bez kolejek można wszystko załatwić. Kółka tego typu też ogólnie mało na naszym rynku więc taki sklep specjalistyczny przyda się.
ODPOWIEDZ