Kościelny adwokat?

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Kościelny adwokat?

Post autor: Adam76 »

Słyszeliście o kimś takim jak adwokat kościelny? My mamy w rodzinie jedną trudną sytuację i okazało się, że przy wsparcie właśnie takiej osoby, można to załatwić o wiele szybciej. Zresztą, sami zajrzyjcie do http://www.poradniasalomon.pl/adwokat-koscielny-lodz bo być może i Wam się to przyda.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 258
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Kościelny adwokat?

Post autor: dextermorgan »

Cześć! Chciałabym wziąć tak zwany rozwód kościelny i z tego powodu zbieram informacje na temat tego, jak wygląda proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Z tego co czytałam na stronie https://www.adwokatkoscielny.pl/ to decyzje podejmują trzej niezależni sędziowie. A jak to wyglądało w Waszym przypadku? Mieliście jakieś niestandardowe sytuacje?
Awatar użytkownika
MatsoNN1
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2020, 13:54

Re: Kościelny adwokat?

Post autor: MatsoNN1 »

Nigdy o tym nie słyszałem, wow
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Kościelny adwokat?

Post autor: kasiakowa06 »

dextermorgan pisze: ↑21 lut 2020, 14:47 Cześć! Chciałabym wziąć tak zwany rozwód kościelny i z tego powodu zbieram informacje na temat tego, jak wygląda proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Z tego co czytałam na stronie adwokatkoscielny.pl/ to decyzje podejmują trzej niezależni sędziowie. A jak to wyglądało w Waszym przypadku? Mieliście jakieś niestandardowe sytuacje?

taki adwokat od zadań specjalnych ;) Warto wiedzieć, jak wybrać prawnika do rozwodu: https://www.swiatprawa.pl/jak-wybrac-pr ... ozwodowej/

Obrazek
dwoką

Re: Kościelny adwokat?

Post autor: dwoką »

To rzeczywiście może być ciężka sprawa, natomiast nie ma co się poddawać, tylko trzeba działać. Proponuje wszelkie rozmowy z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Taka fachowa pomoc, może wam szybko poprawić humor, sami wiemy, w zakresie prawa się nie znam, więc niech ktoś profesjonalny się tym zajmie.
ODPOWIEDZ