Kosmetyczka

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Łania

Kosmetyczka

Post autor: Łania »

Najnowsza metoda cryo t shock https://jetsetspabeauty.pl/cryo-t-shock/ wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu niskiej i wysokiej temperatury następuje intensywna stymulacja tkanek. Dzięki temu zabiegowi mogą skończyć się problemy z cellulitem.
justyśka

Re: Kosmetyczka

Post autor: justyśka »

Niedawno właśnie udałam się do Nl Clinic na makijaż permanentny brwi i jestem mile zaskoczona. Nie sądziłam, że efekt będzie taki świetny. Moje brwi jeszcze nigdy nie były takie ładne. W ogóle to ceny są całkiem w porządku jak za taki profesjonalizm.
Aśka

Re: Kosmetyczka

Post autor: Aśka »

Bez dobrej szminki, kosmetyczka nie jest kompletna. Jeżeli nie macie jeszcze swojego ideału, polecam firmę Dose of Colors. Ja korzystam z niej niemal codziennie. Świetna trwałość i mnóstwo kolorów do wyboru. Koniecznie wypróbujcie i dajcie znać, jak wam się sprawdza.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 102
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Kosmetyczka

Post autor: sendi »

Jeśli chodzi o makijaż staly, to jak najbardziej polecam. W szczególności, że sama pracuję jako lingeristka. Sporo osób interesuje się moimi usługami, więc zdecydowalam się na zakup tego urządzenia https://www.permanent24.pl/pl/p/Urzadze ... RACZKI/439 Teraz będę świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.
ODPOWIEDZ