sprzątanie

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
małgośka

sprzątanie

Post autor: małgośka »

Dzień dobry. Co myślicie o bezprzewodowych odkurzaczach? Niedawno postanowiłam kupić roombe ze względu na to, że dużo osób z mojego otoczenia ją posiada i każdy ją sobie bardzo zachwala. Kupiłam i jestem pod wrażeniem, odkurza perfekcyjnie i radzi sobie z każdym zabrudzeniem
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: sprzątanie

Post autor: dax11 »

Myślę, że z ofert firm takich jak https://bryliant.waw.pl/sprzatanie-wspo ... zkaniowych warto korzystać jeżeli mieszkacie we wspólnocie i mieć pewność, że zawsze będzie posprzątane, ale gdy mówimy o swoich mieszkaniach to przecież nie ma problemu sprzątać samemu. Takie odkurzacze bezprzewodowe to super sprawa, sam mam taki.
Oleś

Re: sprzątanie

Post autor: Oleś »

Nasza wspólnota mieszkaniowa początkowo nie trafiła dobrze na ekipę sprzątającą. Na klatkach panował wieczny bałagan. Schody były niedomyte. Na zebraniu uzgodniliśmy, że trzeba zmienić firmę. Teraz sprawdzaliśmy opinię i najlepiej wypadła oferta firmy Fugao https://fugao-sprzatanie.pl/uslugi. Mieli w usługach sprzątanie wspólnot mieszkaniowych warszawa. Teraz wreszcie mamy czyste klatki schodowe.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: sprzątanie

Post autor: majkel »

Muszę przyznać, że akurat dla mnie samo sprzątanie jest czymś niezwykle ważnym i staram się również robić to przy użyciu dobrej jakości środków oraz urządzeń. Całkiem niedawno miałem okazję kupić znakomite czyściwo https://calde.pl/tork-niskopylne-czysci ... kusowe-w10 i oczywiście mogę je każdemu polecić.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 201
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: sprzątanie

Post autor: manka001 »

Potrzebna Ci dobra i rzetelna firma od sprzątania? Warto zatem postawić na rozwiązania, które spełnią te potrzeby i oczekiwania jednocześnie. Dobre firmy sprzątające to np.sprzątanie Poznań https://ezt.pl/firma-sprzatajaca-poznan/, która jest na rynku od wielu lat i pomaga wielu biurom czy osobom prywatnym w utrzymaniu czystości.
aniaczaj

Re: sprzątanie

Post autor: aniaczaj »

Ostatnio miałam przyjemność korzystania z usług firmy Agnus. Oferuje ona m.in. sprzątanie biur Warszawa. Pełen profesjonalizm oraz środki czystości, które nie uczulają i są dobre dla środowiska. Polecam :)
ODPOWIEDZ