Wakacje na rowerze

Jak zwiedzać, gdzie koniecznie zajrzeć, co zobaczyć? Polecamy najlepsze atrakcje turystyczne, zabytki, muzea, restauracje, kluby, sklepy i wiele więcej.
Gość

Wakacje na rowerze

Post autor: Gość »

Myślałem nad tym, aby podczas tego urlopu wybrać się na wakacje na rowerze. Bardzo interesuje mnie koncept bikepackingu, czyli wyjazd np. w góry z jednośladem obładowanym torbami. Czy rower trekkingowy będzie dobry do bikepackingu?
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 48
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Re: Wakacje na rowerze

Post autor: kalia »

Uważam, że zakup roweru to bardzo dobre rozwiązanie. Warto zmienić środek transportu z samochodu na rower - także dla zdrowia. Bardzo dobrym wyborem będą rowery specialized: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Rowery/9 . Polecam zainteresować się ich ofertą.
Awatar użytkownika
Toriala
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2019, 7:55

Re: Wakacje na rowerze

Post autor: Toriala »

Na długie trasy (mam za sobą 5cio dniowe) najlepsza będzie z lemandką. Pozwala odpocząć plecom. Można założyć na baranka i masz dużo możliwości do zmiany pozycji pleców. Przy długich dystansach dobrym rozwiązaniem może być też rower elektryczny mtb https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... tb,2,15374 I tutaj polecam zwrócić sobie uwagę na rowery w ofercie Fischer.
ODPOWIEDZ