Hotel przyjazny dzieciom

Mali podróżnicy w drodze. Jak poradzić sobie z dziećmi w podróży? Jak zapewnić im maksimum zabawy i dobre przeżycia? Jak dbać o ich bezpieczeństwo?
Hłanita

Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: Hłanita »

Znajdą się tutaj osoby, które mogłyby polecić jakiś sprawdzony, rzetelny hotel w krynicy morskiej najlepiej przy samej plaży? Zależy mi też na tym, żeby były tam jakieś udogodnienia dla dzieci, bo mamy dwójkę brzdąców, więc w naszym przypadku to ważne, żeby był to hotel przyjazny dzieciom.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: Ada »

A czy jak jedziecie na urlop, weekend, wakacje itp., to czy wybierając dla rodziny hotel zwracacie uwagę na gwiazdki hotelowe? Ja dowiedziałam się ostatnio z artykułu na stronie internetowej https://www.parkhotellyson.pl/news/108, co tak właściwie takie gwiazdki oznaczają. Jeśli zależy Wam na komfortowych warunkach w hotelu, to sądzę, że warto się takimi gwiazdkami przy wyborze kierować ;)
Kaśka

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: Kaśka »

Oczywiście, że wybierając się z rodziną na urlop powinniście wybrać hotel przyjazny rodzinie. Na co zwracać uwagę? Na pewno na zaopatrzenie miejsca w gadżety przydatne dla maluchów np. podgrzewacze do butelek, łóżeczka turystyczne czy przewijaki. Pokój rodzinny powinien zawierać większą przestrzeń niż standardowy, a menu hotelowe powinno zawierać posiłki dla dzieci. Dobrze, aby był też plac zabaw czy sala zabaw.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: majkel »

To prawda takie rzeczy są istotne i tym bardziej jeśli podróżujemy z dziećmi. Najlepiej sprawdź również czy dane miejsce zachowuje wysokie standardy higieny. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego i zawsze właśnie wybieram hotele które mają dobre zaplecze higieniczne.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: pejsan »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://nearbyairporthostel.com/
jadźka

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: jadźka »

Jeśli chodzi o mnie, to wybrany przeze mnie hotel dla rodzin nad morzem (hotel Zalewski), okazał się strzałem w dziesiątkę. Moim zdaniem znajdziecie tam mnóstwo opcji na dobry wypoczynek. Poza tym uda się wam tam znaleźć park wodny czy SPA. Jak dla mnie to miejsce idealne, a w dodatku nad morzem.
avinion

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: avinion »

Mamy taki ośrodek, który jest bardzo przyjazdy dzieciom, to Zalesie Mazury Active Spa. Ich oferta jest szeroka, ceny mają atrakcyjne, są rzetelni. Jedzenie serwują pyszne, warunki mieszkaniowe są tam świetne. Do tego dochodzi cała oferta ich atrakcji. Można tam na przykład skorzystać z zabiegów spa, poćwiczyć w salach do fitnessu, popływać w ich basenie, iść z dziećmi do ich mini zoo, jest tego mnóstwo. Do tego pracują tam animatorzy, którzy odpowiednio dbają o dzieci w salach i na placach zabaw, w Bajkolandii, itp.
ODPOWIEDZ