książki dla dzieci

Mali podróżnicy w drodze. Jak poradzić sobie z dziećmi w podróży? Jak zapewnić im maksimum zabawy i dobre przeżycia? Jak dbać o ich bezpieczeństwo?
kaśka

książki dla dzieci

Post autor: kaśka »

Czy wasze dzieci czytaja ksiażki? gdzie i jakie książki im kupujecie? Zależy mi na namiarach na księgarnię gdzie jest duży wybór książek dla nich w dobrych cenach. Ostatnio usłyszalam ze powstała seria książek kryminalnych dla dzieci. Czy coś wiecie na ten temat? Możecie podać tytuły.
Oluś

Re: książki dla dzieci

Post autor: Oluś »

My ksiażki dla dzieci kupujemy w księgarni internetowej. A jeśli chodzi o ksiażki kryminalne to mój syn był zachwycony tą pozycja tu https://www.taniaksiazka.pl/banda-z-bur ... 89411.html Warto poszperać i poszukać innych propozycji. Ta księgarnia ma wiele ciekawych książek nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. A ceny są bardzo przyzwoite.
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: książki dla dzieci

Post autor: Kuksaniec0 »

Przez internet możemy dzisiaj kupować, co tylko chcemy. Na pewno też produkty dla dzieci, ale widziałam też https://grupatwojstyl.pl/koszule-nocne-damskie/ koszule nocne. Właśnie takie dla mnie są najwygodniejsze i bardzo modne. Macie swoje ulubione sklepy internetowe?
Wakacje z Przewodnikiem
łęckaa

Re: książki dla dzieci

Post autor: łęckaa »

wiesz, zależy od wieku dziecka. Kiedy moje dzieci były małe kupowałam im różne książki, jakie akurat wpadły mi w oko czy w ręce. Ale oczywiście takie dostosowane do wieku dzieci. Często kupowałam książki tematycznie nawiązujące do tego, co chciałam dzieciom przekazać, np. że kłamstwo boli najbardziej. Ale im dzieci starsze, tym nasze zakupy książkowe motywowane były ich wyborami. Obecnie czytamy Harrego Pottera ;)

------------
gdzie znajdę toalety przenośne Poznań?
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: książki dla dzieci

Post autor: majkel »

U mnie to jest chyba rodzinne, że wszyscy uwielbiają czytać książki i również już przeszło to na najmłodszych. Ja także bardzo chętnie zaglądam do skupu książek online https://skupksiazekonline.pl/ w momencie gdy chcę po prostu sprzedać książkę, która na pewno nie będzie mi już potrzebna.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 145
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: książki dla dzieci

Post autor: sendi »

Ze swojej strony polecam legendy! Przynajmniej moja córka je uwielbia i czytamy zawsze wieczorem, przed pójściem spać. W księgarni internetowej https://vivelo.pl/ksiazki/dla-dzieci-i- ... zy/legendy mają naprawdę szeroki asortyment, więc warto się z nim zapoznać.
ODPOWIEDZ