Smart Kid Belt

Mali podróżnicy w drodze. Jak poradzić sobie z dziećmi w podróży? Jak zapewnić im maksimum zabawy i dobre przeżycia? Jak dbać o ich bezpieczeństwo?
Awatar użytkownika
afryka
Posty: 159
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:46

Smart Kid Belt

Post autor: afryka »

Co sądzicie żeby wymienić foteliki dziecięce na takie pasy jak https://smartkidbelt.com/pl/? Trochę poczytałam i wyglądają na solidny produkt który posiada dopuszczenia i atestację. Czy ktoś z was używa ich na co dzień i jak się sprawują w użyciu? Macie jakieś obiekcje co do produktu? Czekam na wasze odpowiedzi.
Awatar użytkownika
emisiaa
Posty: 15
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:10

Re: Smart Kid Belt

Post autor: emisiaa »

Jak najbardziej jestem za , sami używamy Smart Kid Belt, dla mnie mega urządzenie. Bezpieczne, można wszedzie ze soba zabrac. Ja już wątpliwości nie mam żadnych , tym bardziej po takiej lekturze https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
dolores

Re: Smart Kid Belt

Post autor: dolores »

Nie stosowałam nigdy takich pasów i nie wiem czy chciałabym je testować. Nie czuję tego, że mogą one faktycznie zapewniać doskonałe bezpieczeństwo itd. Jak chodzi o mnie myślę nad tym, aby teraz kupić MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 . Podoba mi się jego wykonanie, łatwość w użytkowaniu, jak i w czyszczeniu. A dwa zapewnia doskonałą podporę dla kręgosłupa dziecka i chroni je nawet przed wykrzywieniem.
ODPOWIEDZ