Wygodne buty dla małego piechura

Mali podróżnicy w drodze. Jak poradzić sobie z dziećmi w podróży? Jak zapewnić im maksimum zabawy i dobre przeżycia? Jak dbać o ich bezpieczeństwo?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 17
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:37

Wygodne buty dla małego piechura

Post autor: Jacek »

Od zawsze dużo łaziliśmy. Teraz tę pasję chcemy przekazać synkowi. Jakie buty polecacie dla małych piechurów?
Awatar użytkownika
Szuszu
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2019, 20:57

Re: Wygodne buty dla małego piechura

Post autor: Szuszu »

Zwróć przede wszystkim uwagę, żeby miał stabilnie podtrzymaną kostkę i w miarę elastyczną podeszwę oddychającą. To istotne szczególnie latem, gdy stopy dziecięce się pocą. Myślę, że całkiem fajny wybór znajdziesz na https://www.ceneo.pl/Buty_dzieciece/p:Adidas.htm . My zawsze się tam zaopatrujemy.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 145
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Wygodne buty dla małego piechura

Post autor: sendi »

To prawda, buty muszą być przede wszystkim wygodne. Do takich zdecydowanie należą sportowe, które bez problemu kupicie w sklepie internetowym https://sneakerstudio.pl/pol_m_MESKIE_M ... s-649.html Koniecznie dajcie znać, czy udało się wam coś kupić.
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: Wygodne buty dla małego piechura

Post autor: teofilia »

Modne i wygodne buty dla dzieci znajdziecie tutaj https://butymodne.pl/dla-dzieci-america ... 2.p13.html obecnie jest promocja na wszystkie buty z tej strony a widać wybór kolorystyczny i modeli jest bardzo duży. Sama przeglądałam wszystkie oferty i szczerze wszystkie mi się spodobały, no ale wszystkich nie mozna mieć,. Tym bardziej że dziecko rośnie. Myślę że was zainteresują te buciki dla dzieci.
ODPOWIEDZ