Ciemne szyby w samochodzie

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
MAćkoś

Ciemne szyby w samochodzie

Post autor: MAćkoś »

Wybieram się na wakacje do Chorwacji. Na słońce znajomy polecił mi przyciemnianie szyb Gdańsk. Podobno świetnie się sprawdza takie zaciemnienie na upaały podczas jazdy. Czy ktoś wie może czy można zaciemnić boczne szyby u kierowcy i pasażera? Coś słyszałem, że tylko na tył można stosować takie ciemne folie. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Ciemne szyby w samochodzie

Post autor: majkel »

Jeśli faktycznie lubimy mieć przyciemniane szyby w naszym aucie to raczej nic nie stoi na przeszkodzie, aby to mieć. Jednak dla mnie ważniejsze jest to, aby moje szyby samochodowe była po prostu dobre. Właśnie dlatego już miałem okazję być w serwisie http://autoszyby-wymiana.pl/ na wymianie szyb samochodowych.
aośmiornica

Re: Ciemne szyby w samochodzie

Post autor: aośmiornica »

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile kosztuje przyciemnianie szyb w profesjonalnym serwisie? Chciałbym mieć pewność, że zapłacę rozsądną cenę za dobrą jakość. jak u https://darkglass.pl/cennik/
ODPOWIEDZ