Ciuchy

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
Zygmuś2

Ciuchy

Post autor: Zygmuś2 »

Polecicie mi dobre sklepy, w których można kupić ciuchy dla noworodka? Planuję skompletować wyprawkę i wolę wszystko zamówić w sieci, bo na chodzenie po zwykłych sklepach nie mam zupełnie ochoty.Polecicie mi dobre sklepy, w których można kupić ciuchy dla noworodka? Planuję skompletować wyprawkę i wolę wszystko zamówić w sieci, bo na chodzenie po zwykłych sklepach nie mam zupełnie ochoty.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Ciuchy

Post autor: Ada »

A gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w jakieś markowe ciuchy dla siebie? Ja ostatnio trafiłam na fajne topy w outlecie internetowym https://pepegi.eu/pol_m_Kobiety_Odziez-_Topy-455.html. Jak sądzicie, czy opłaca się tam zamówić taką właśnie odzież? Czy ktoś z Was miał z tym outletem kiedykolwiek do czynienia?

algi w tabletkach
Awatar użytkownika
rino
Posty: 62
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:46

Re: Ciuchy

Post autor: rino »

Zawsze byłam zdania, że jak kupować ciuchy to porządne, a nie takie które po paru praniach się rozpadną. Jak dla męża to zdecydowanie markę tommy hilfiger https://messimo.pl/sklep,1,tommy-hilfiger.html . Raz, że ją lubi, dwa wiem, że ich produkty są dobrej jakości. Dobrze się je nosi i nic się w praniu nie dzieje
ODPOWIEDZ