Czym do Francji?

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Salma1971
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 5:43

Czym do Francji?

Post autor: Salma1971 »

Cześć! Chciałabym niedługo odwiedzić moją przyjaciółkę, która mieszka we Francji. Zastanawiam się, jak się do niej dostać. Samolot odpada, za bardzo się boję. Natomiast samochodem nie wiem, czy dam radę wybrać się w tak długą trasę. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Piotr1977
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 16:11

Re: Czym do Francji?

Post autor: Piotr1977 »

Mój brat mieszka we Francji, więc zawsze w odwiedziny jeżdżę do niego z przewoźnikiem transporthiszpania.com. Oni doskonale znają trasy, zapewniają komfort i bezpieczeństwo pasażerom. Tak długa podróż z nimi wcale nie jest straszna ;)

wzory łańcuszków srebrnych
Awatar użytkownika
Zlotnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2020, 23:10

Re: Czym do Francji?

Post autor: Zlotnik »

Najlepiej chyba samolotem
Awatar użytkownika
Snowi
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 0:29

Re: Czym do Francji?

Post autor: Snowi »

Samolot albo samochód
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Czym do Francji?

Post autor: Ada »

A czy ktoś z Was wyjeżdżał może kiedyś do Francji do pracy? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://polandworkforce.com/francja-praca-dla-par/, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce pomaga znaleźć takie zatrudnienie w tym kraju nawet dla par. Może warto byłoby się nad takim wyjazdem zastanowić? Jak sądzicie?

czyszczenie zaworu egr opel
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Czym do Francji?

Post autor: Iwonka5 »

Samolotem oczywiście najwygodniej, najpewniej i najszybciej. Ja przeważnie wybieram ten właśnie środek transportu do podróży. Zdarzyło się wam mieć opóźniony, odwołany lot? Pewnie nie wielu podróżujących jest świadomych kiedy należy wam się odszkodowanie, a jeszcze mniej walczy o swoje. Wiadomo, że nie jest to proste, no ale warto próbować, bo można dostać nawet i do 600 euro, a to jest już sporo. Zobaczcie sobie tu firmę https://delayfix.com/opozniony-lot Najwygodniej będzie im powierzyć swoją sprawę.
Awatar użytkownika
Piniata
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 23:59

Re: Czym do Francji?

Post autor: Piniata »

Najwygodniej samolotem, potem chyba własnym autem

---
https://www.pracaibiznes.pl/

jacy lekarze zarabiają najwięcej
Awatar użytkownika
eski
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2020, 23:50

Re: Czym do Francji?

Post autor: eski »

A jeżdżą jakieś pociągi z Polski do Francji?
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 43
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:09

Re: Czym do Francji?

Post autor: foxi »

W zeszłym roku zrobiliśmy sobie z rodziną wypad do Paryża. Był to wyjazd bardzo spontaniczny, nie planowany i chyba dzięki temu bardzo udany. Podróżowaliśmy bardzo wygodnym samochodem - vw sharan , dzięki temu podróż nie była dla nas tak uciążliwa. Do Francji zaprosił nas kuzyn żony więc czemu mielibyśmy nie skorzystać. Na tak długą podróż samochód musi być wygodny - inaczej podróżowanie będzie czymś bardzo traumatycznym.
Monikuś

Re: Czym do Francji?

Post autor: Monikuś »

Solidny i rzetelny notariusz Gdańsk Morena potrzebny mi jak najszybciej. Może ktoś z Was ma kontakt do dobrego specjalisty, do którego nie trzeba czekać tydzień czy nawet dłużej?
Awatar użytkownika
uczek
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:10

Re: Czym do Francji?

Post autor: uczek »

W sumie jak nie jesteś pewien własnego samochodu to może warto sprawdzić je przed wyjazdem u mechanika? Ja tak zrobiłem i nie żałuje. Przed wczasami w Chorwacji odwiedziłem mój serwis Ferrari Katowice, żeby sprawdzić czy mój wóz da radę przejechać taki kawał drogi. Mechanik znalazł jedną, małą usterkę. Naprawił ją z miejsca i wczasy w Chorwacji się udały. Nie musiałem się martwić o auto podczas podróży.
ODPOWIEDZ