Dobry lekarz

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
Lodziś2

Dobry lekarz

Post autor: Lodziś2 »

Jak sądzicie, czy Lekarz pierwszego kontaktu może wypisywać skierowania na specjalistyczne badania? Moja lekarka odmówiła mi wielu badań, mówiąc, że najpierw muszę wybrać się do specjalisty. Zastanawiam się, czy to na pewno prawda? Jak sądzicie, czy Lekarz pierwszego kontaktu może wypisywać skierowania na specjalistyczne badania? Moja lekarka odmówiła mi wielu badań, mówiąc, że najpierw muszę wybrać się do specjalisty. Zastanawiam się, czy to na pewno prawda?

rejestracja w pdr
Boćka22

Re: Dobry lekarz

Post autor: Boćka22 »

Nieee, przecież to lekarz pierwszego kontaktu zawsze wydawał skierowania :? W każdym razie możesz się umówić do wybranego specjalisty tutaj https://hms-assistance24.com/ , tylko wiadomo, to już wizyta prywatna, ale przynajmniej bezpieczniej, bo online i nie trzeba będzie specjalnie kręcić się po zainfekowanych przychodniach
Kiść

Re: Dobry lekarz

Post autor: Kiść »

Generalnie, jak jesteś z Warszawy czy okolicy, to możesz wybrać się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Tam z pewnością możecie liczyć na fachową pomoc. Oni specjalizują się we wszelkich problemach związanych z kręgosłupem, nawet przeprowadzają operacje.
Śmerfetka29

Re: Dobry lekarz

Post autor: Śmerfetka29 »

Nie ma wątpliwości ,że okresowe wizyty u lekarza to oznaka odpowiedzialności za swoje zdrowie. Pamiętajmy tez o regularnych badaniach - to ważne. Klinika medyczna do której uczęszczamy z całą rodziną działa na prawdę bardzo sprawnie a na korytarzach nie ma ludzi czekających na wizyty - tak jak to było dawniej. Placówka zakupiła specjalne oprogramowanie - to specjalna aplikacja do umawiania wizyt ,która w odpowiednim czasie przypomni o nadchodzącym terminie .To niebywałe udogodnienie dla kliniki i pacjentów.
Róża

Re: Dobry lekarz

Post autor: Róża »

Właśnie dlatego zawsze powinniście podchodzić do takich tematów z otwartą głową. Ja na pewno mogę Wam juz teraz zasugerować, byście zajrzeli do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... reumatolog i zorientowali się, w jaki sposób taki reumatolog mógłby sprawdzić się dla Was najkorzystniej. Być może właśnie w ten sposób znacząco poprawicie swoje zdrowie.
aguśka80

Re: Dobry lekarz

Post autor: aguśka80 »

Witam, ostatnio zastanawiam się nad wykupieniem pakietów medycznych. J aobecnie mam problem z żyłami i krążeniem. Czy waszym zdaniem to dobry pomysł? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami, https://mediccentre.pl/specjalisci/flebolog Czy korzystaliscie kiedys z takich usług? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Dobry lekarz

Post autor: kociara »

Takie rzeczy moga się teraz przydać, zwłaszcza kiedy opieka medyczna na nfz tak kuleje. Ja też poszłam prywatnie do ginekologa i widzę że dopiero teraz mam odpowiednią opiekę i leczenie, pozbyłam się nawet wirusa hpv z szyjki macicy w końcu po kuracji papilocare. Ten żel pomaga też leczyć zmiany wywołane działaniem wirusa
Anką

Re: Dobry lekarz

Post autor: Anką »

To już nawet nie chodzi o te odległe terminy. Akurat u mnie w mieście nie są aż tak odległe. Czeka się jakieś 2-3 tygodnie na planową wizytę u okulisty na przykład. Krócej jeśli to coś pilnego. Ale wyposażenie gabinetu i możliwość wykonania badań jest praktycznie zerowa. Dlatego zdecydowanie wolę odwiedzić klinikę https://blikpol.pl/ , gdzie wszystkie badania zostaną wykonane na miejscu.
aleksaa

Re: Dobry lekarz

Post autor: aleksaa »

Ja od jakiegoś czasu też działam jako lekarz we własnej przychodni prywatnej. Właśnie szukam dla siebie medyczną odzież medyczną i tak w sumie zastanawiam się nad ofertami - https://www.sklep.jullita.pl/50-odziez-medyczna-meska . Z tego co widzę mają oni artykuły naprawdę dobre i też dobrze się prezentują. Ale chętnie poznam waszą opinię.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Dobry lekarz

Post autor: dextermorgan »

Według mnie, https://onkolmed.pl/ to poradnia, na którą warto zwrócić uwagę. Specjalizują się w leczeniu nowotworów na wielu płaszczyznach, zapewniając pacjentom stały monitoring stanu zdrowia i regularne badania kontrolne po zakończeniu leczenia.
Małż

Re: Dobry lekarz

Post autor: Małż »

Prywatna opieka medyczna zapewnia nie tylko wygodę i szybkość dostępu do usług, ale także większe poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego. Informacje dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ umożliwiają pacjentom zrozumienie, jak mogą skorzystać z dodatkowych usług, które nie są dostępne w ramach publicznego systemu zdrowia.
mandka200

Re: Dobry lekarz

Post autor: mandka200 »

Bardzo długo nosiłam soczewki, ale w pewnym momencie powiedziałam sobie dość i zaczęłam rozważać właśnie okulary. Ogólnie wyszło na to, że jeszcze przez jakiś czas będą mi konieczne płyny do soczewek kontaktowych . Czy jesteście w stanie mi zasugerować, jakie powinnam kupić?
ODPOWIEDZ