Wypoczynek nad morzem

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
Krzyś2

Wypoczynek nad morzem

Post autor: Krzyś2 »

Czy ktoś z Was był już w ośrodku dostępnym na https://bryza.com.pl/. Planuję w tym roku wypocząć nad naszym morzem, jednak zanim zarezerwuję miejsca, wolę poznać opinie osób, które już w tych domkach wypoczywały.Czy ktoś z Was był już w ośrodku dostępnym na https://bryza.com.pl/. Planuję w tym roku wypocząć nad naszym morzem, jednak zanim zarezerwuję miejsca, wolę poznać opinie osób, które już w tych domkach wypoczywały.
martuś

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: martuś »

W tej chwili odpoczywam nad morzem i czytam książki przy zachodzie słońca. Przerabiam powieść pt " Nikt nie musi wiedzieć. Hubert Meyer. Tom 4" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/hubert-meyer . Jest to mocny, pełnokrwisty kryminał od Bondy.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Ada »

Nam również marzy się w tym roku wypoczynek nad polskim morzem ;) Jak na razie spodobała nam się bardzo oferta hotelu Zalewski, którą znaleźliśmy na stronie internetowej https://www.hotelzalewski.pl/. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym hotelem do czynienia? Mieliście okazję tam wypoczywać? I jak wrażenia? Warto tam Waszym zdaniem pojechać?
ODPOWIEDZ