oboz dla dziecka

Znalazłeś cieka ofertą w biurze podróży? Podziel się nią z nami!
Awatar użytkownika
Anitka78
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2019, 22:16

oboz dla dziecka

Post autor: Anitka78 »

Jeśli szukasz wyjazdu dla dziecka to świetny obóz sportowy https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-let ... mlodziezy/ Oferuje Tribe Squad ,którzy są specjalistami od samoobrony Krav Maga. Dzieci na takim obozie wypoczną i aktywnie spędzą czas.
Awatar użytkownika
tages
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:59

Re: oboz dla dziecka

Post autor: tages »

Nadszedł czas, żeby się zastanowić na jakie obozy zimowe wysłać dzieci. Trzeba się spieszyć, bo zostaje coraz mniej propozycji. Zastanawiam się nad obozem https://camport.pl/campy-zima-2020/wint ... zieci-6438. Mam dwóch synów w różnym wieku i każdy z nich jest na innym poziomie zaawansowania, a dzięki podziałowi na grupy będą mogli osobno trenować i szlifować umiejętności na odpowiednio dobranym stoku, a po skończonych treningach razem spędzać czas na pozostałych zajęciach.
Awatar użytkownika
Telimena02
Posty: 65
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:27

Re: oboz dla dziecka

Post autor: Telimena02 »

W zimę fajnie wysłać dzieciaki na jakiś obóz sportowy, gdzie nauczą się jeździć na nartach czy na snowboardzie. Oczywiście do tego celu musicie je odpowiednio wyposażyć w sprzęt, jak buty snowboardowe flow, żeby zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. A dzieciakom na pewno taka wycieczka bardzo się spodoba i przynajmniej spędzą czas ferii aktywnie na świeżym powietrzu.
Awatar użytkownika
linka
Posty: 105
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:24

Re: oboz dla dziecka

Post autor: linka »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.kompas.pl/lato/obozy-wodne . Są tam bowiem ciekawe obozy wodne dla dzieci i młodzieży. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Dzięki temu dzieci mogą aktywnie spędzić czas. Nie ma sensu w te wakacje siedzieć w domu. Trzeba się ruszyć z domu.
Awatar użytkownika
fejsia
Posty: 60
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:33

Re: oboz dla dziecka

Post autor: fejsia »

Hmmm no w wakacje to wiadomo, często za granicę, nad morze itd. A zimą moim zdaniem fajna opcja sa szkolenia narciarskie dla dzieci Nie tylko mają wtedy okazje spedzic aktywnie czas ale nauczyć sie takze czegos nowego :) i to jest super
Ulapś09

Re: oboz dla dziecka

Post autor: Ulapś09 »

Ja właśnie lubię dzieci i lubię jeździć na nartach i dlatego znalazłam sobie instruktor narciarstwa praca ponieważ jest to świetna opcja. Jeżeli chcecie aby wasze dziecko bez problemu radziło sobie na stoku to polecam skorzytsanie z lekcji na tej strnie.
ODPOWIEDZ