Jak inwestować w nieruchomości?

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Adam76 »

W pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się, jakie szkolenia mogą okazać się dla Was najbardziej przydatne. Osobiście wychodzę z założenia, że bazując na takich warsztatach jak http://wiwn.pl/ będzie Wam o wiele prościej uzyskać satysfakcjonujące Was efekty podejmowanych przez Was inwestycji.
Awatar użytkownika
Mamyzi
Posty: 62
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:46

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Mamyzi »

Oczywistym jest, że inwestowanie w nieruchomości nie jest takie proste jakby się wydawało i trzeba się na prawdę sporo na ten temat nauczyć. Jednak jeśli już przebrniecie przez ciężki początek na pewno będziecie w stanie nauczyć się wyłapywać opłacalne gotowce inwestycyjne i wtedy zaczniecie na tym na prawdę sporo zarabiać.
Fałda

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Fałda »

Wydaje mi się, że do tego typu działa potrzeba przede wszystkim dużo wiedzy, żeby nie narobić sobie problemów, które będą z nami na długo...Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej finansów należy wziąć pod uwagę nie tylko sytuację na rynku, ale i swoją kondycję finansową. Można skorzystać z tego typu portali https://zarabiam.net.pl, gdzie znajdziecie już konkretne artykuły https://zarabiam.net.pl/inwestowanie/ja ... pieniadze/, które mogą pomoc w podjęciu decyzji.
miś

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: miś »

Chyba najlepiej znaleźć dobre, sprawdzone biuro nieruchomości takie jak to tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem.ma w swojej ofercie mieszkania, domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Jeśli ktoś będzie zainteresowany - to na stronie są podane dane kontaktowe.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:28

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: begonia »

Korzystanie z usług biura nieruchomości w przypadku poszukiwania apartamentów inwestycyjnych nie jest konieczne. Wystarczy przejrzeć oferty deweloperów i wybrać najbardziej atrakcyjną inwestycję. Ja akurat szukałam już gotowych apartamentów więc postawiłam na osiedle Krakowska 37 we Wrocławiu
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 182
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: manka001 »

Na pewno warto inwestować w mieszkania w Warszawie, które wyróżniają się doskonałą lokalizacją, korzystnym położeniem (Warszawa), a także dobrą ceną. Obecnie nieruchomości to jedne z najlepszych inwestycji, jakie są na rynku. Warto zatem dbać o kwestie zakupu dobrej i dopasowanej do swoich potrzeb nieruchomości, która spełni wszelkie oczekiwania, a także będzie przyszłościowa.

ćwiczenia konwergencji
Żaneta1

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Żaneta1 »

Jak na wszystkim też na inwestowaniu w nieruchomości trzeba się znać. Jeszcze dużo zależy od rodzaju samej nieruchomości. Ja dużo różnego rodzaju ofert znalazłam na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , od garaży po sklepy, obiekty czy pensjonaty. Warto tam zajrzeć, nawet przeglądając takie może wpaść jakiś pomysł na własny biznes. Ważne, żeby dobrze zainwestować swoje fundusze.
CieślikF

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: CieślikF »

Też ten temat bardzo mnie interesował.Szukałam więc informacji na ten temat, które pomogą mi dowiedzieć się co tak na prawdę jest ważne przy inwestowaniu w nieruchomości. Powiem tak, informacji jest bardzo dużo , jednak nie wszystkie wydały się przkonujące i ciekawe. Na jednym z blogów o inwestowaniu w nieruchomości - https://horyzont-inwestycji.pl/inwestow ... ych-zasad/ znalazłam kwintesencję tego co piszą na wszystkich innych blogach.
Róbert

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Róbert »

Ogólnie teraz wydaje się to dobry okres na inwestycję w nieruchomości. Jak chodzi o ceny, to tendencja jest w tej chwili wzrostowa. Jeśli odpowiednio szybko się tym zajmiesz, to można nieźle zarobić. Kredyty również potaniały, co pomaga i to bardzo. Jeśli masz na tyle pewną sytuację finansową, że jesteś w stanie w to inwestować, to śmiało póki to opłacalne ;)-------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Robert z http://www.mielno.com/
Mażek99

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Mażek99 »

Wszystko na temat ewentualnych funduszy unijnych możecie przeczytać w artykułach na stronie https://edoradca.pl/fundusze-unijne-na-lata-2021-2027/ , polecam zajrzeć i poszukać tego, co akurat potrzebujecie, bo na pewno cos się znajdzie ;) kwestie biznesowe, dotacje , fundusze itp :D
Józek25

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Józek25 »

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości to przede wszystkim wszystko sprawdzaj bardzo dokładnie i dlatego przyda ci się oferta https://www.mpexpertbud.pl/ Wykonają oni odpowiednie ekspertyzy które dadzą ci odpowiedź na pytanie czy budynek jest w dobrym stanie. Koszt takiej ekspertyzy jest nieduży w stosunku do ewentualnych sporów sądowych z sprzedawcą.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: kasiakowa06 »

Adam76 pisze: ↑17 mar 2020, 10:52 W pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się, jakie szkolenia mogą okazać się dla Was najbardziej przydatne. Osobiście wychodzę z założenia, że bazując na takich warsztatach jak wiwn.pl/ będzie Wam o wiele prościej uzyskać satysfakcjonujące Was efekty podejmowanych przez Was inwestycji.
Uważam, że najlepiej zainwestować w domy. Tu maja ogromy wybór: http://inhouse.szczecin.pl/domy/sprzeda ... 0]=POGODNO

Obrazek
miśka12

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: miśka12 »

Józek25 pisze: ↑30 cze 2021, 12:48 Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości to przede wszystkim wszystko sprawdzaj bardzo dokładnie i dlatego przyda ci się oferta https://www.mpexpertbud.pl/ Wykonają oni odpowiednie ekspertyzy które dadzą ci odpowiedź na pytanie czy budynek jest w dobrym stanie. Koszt takiej ekspertyzy jest nieduży w stosunku do ewentualnych sporów sądowych z sprzedawcą.
Ciekawe, nigdy o tym nie słyszałam. Szkoda. Czas nadrobić..
-
Medycyna estetyczna Chrzanów

jakość blu ray
Zośka

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: Zośka »

Ja natomiast polecam także rozważyć inwestycję w złoto z pomocą sprawdzonej mennicy, jak https://www.mennicaskarbowa.pl/ Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Mam nadzieję, że również pozytywnie będziecie zaskoczeni możliwościami wyboru
ODPOWIEDZ