Samochód używany

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Grażka34

Samochód używany

Post autor: Grażka34 »

Czy waszym zdaniem warte uwagi są tylko ogłoszenia samochodowe dotyczące nowych egzemplarzy? Uważam ,że zdecydowanie nie. Wśród ofert sprzedaży samochodów używanych znaleźć można na prawdę perełki cenowe i samochody po prostu w dobrym stanie. Trzeba tylko poświęcić trochę swojego wolnego czasu.

urządzenie zabezpieczające przed przepięciami
mata

Re: Samochód używany

Post autor: mata »

Nie wiem, zależy kto czego szuka! :) Ja mam macana którego kupiłam w salonie Porsche Centrum Sopot i jest to auto idealne. Jazda nim to prawdziwa przyjemność, jest bezpieczne, komfortowe, reprezentacyjne. O to dokładnie mi chodziło kiedy mówiłam doradcy czego potrzebuję i muszę przyznać że potrafią tam doradzić klientowi i dobrze dopasować ofertę do potrzeb. Nie zawiodłam się, na pewno tam będę wracać tym bardziej że tam każdego klienta traktują jak vipa :)

iwona mogiła lisowska
Erick

Re: Samochód używany

Post autor: Erick »

Grażka, w pełni się z Tobą zgadzam. Jak najbardziej da się i warto pozyskać używane auto w idealnym wręcz stanie o ile pochodzi ono oczywiście z pewnego źródła a nie z jakiegoś podrzędnego komisu. W salonie VW FS STORE można np. znaleźć pochodzące z bardzo młodych roczników, zadbane i objęte gwarancją przeróżne modele Audi. Sama zobacz: https://motopati.pl/uzywane-audi-w-leas ... nsowaniem/ . Samochody są wręcz luksusowe. Każdy z nich klient możne spłacać w ratach- w ramach elastycznego leasingu.
aniita

Re: Samochód używany

Post autor: aniita »

Widziałam ostatnio, że dosyć dobrą opcją są też jednak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Faktycznie wykonane są one bardzo starannie i przede wszystkim cicho działają
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Samochód używany

Post autor: kociara »

Ogólnie to będę potrzebowała samochodu na wyjazd służbowy i czytam właśnie na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -sluzbowy/ czym powinnam się kierować przy wyborze samochodu w delegację. Szczerze mówią z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy więc warto było te informacje przeczytać :)
kuchniaa

Re: Samochód używany

Post autor: kuchniaa »

Ja to sobie czasem myślę, że nie jestem w ogóle inna, niż po prostu mogę założyć. Wiecie, nie mogę sobie nic powiedzieć, ale jak już, to może warto po prostu poszerzyć horyzont? A mianowicie sprawdźcie sobie, czy 2023 Toyota RAV4 – dane techniczne, data premiery i inne sprawy, będą Wam odpowiadały. Może to jest samochód Waszych marzeń?
fejsiaa

Re: Samochód używany

Post autor: fejsiaa »

A korzystacie od czasu do czasu z takich uslug jak zeeland detailing studio ? Czasami drobne niedoskonałości na powierzchni lakieru czy drobne ryski mogą sprawiać, że samochód traci swój pierwotny blask. Detailing nie tylko niweluje te mankamenty, ale także nadaje lakierowi głębię i intensywność koloru. To doskonały sposób na przywrócenie autu młodzieńczego wyglądu i poprawienie ogólnej prezencji na drodze
boczek

Re: Samochód używany

Post autor: boczek »

Jeżeli poszukujecie miejsca, w jakim można nabyć auta używane, to pragnąłbym polecić Wam zajrzenie na stronę https://www.autaauta.pl/ . Skup samochodów Warszawa to miejsce, na którym odnajdziecie szeroką ofertę tanich i nade wszystko porządnych pojazdów używanych. Przeglądając tę witrynę można znaleźć tam świetne okazje! Osobiście parę lat temu nabyłem tam swojego wiernego towarzysza dróg i do chwili obecnej ani razu nie roczarował mnie na trasie. Bardzo polecam tę platformę, albowiem oprócz fantastycznych cen, mają też świetnych pracowników, jacy każdemu klientowi udzielą szczegółowych odpowiedzi na zadawane przez nich pytania i rozwieją wszelkie niejasności.
ODPOWIEDZ