Sesja ślubna w podróży

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
MamaPodrozna
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 15:38

Sesja ślubna w podróży

Post autor: MamaPodrozna »

Hej Podróżnicy! Jak się Wam podobają się sesje ślubne wykonywane w ciekawych miejscach, na tle zabytków, albo jakiś pięknych widoków? mnie oczarowało zdjęcie ze strony fotoslominski.pl przy pałacu w Wojanowie. Szkoda, że jak brałam ślub, to zdjęcia robiło się głównie w studiu... :(

Obrazek
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:49

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Jagoda »

Wg mnie zdjęcia w studio w ogóle nie mają sensu :) Jest tyle pięknych miejsc, każdy może znaleźć coś dla siebie :) Przejrzałam sesje tego fotografa, mnie urzekła sesja w Norwegii - moje marzenie zresztą :) https://www.fotoslominski.pl/portfolios ... ja-slubna/
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Marysia »

w plenerze jest cudownie :) Do takiej sesji warto sie odpowiednio przygotowac. Warto zdecydowac sie na taki makijaż ślubny z dojazdem w warszawie - z wlasnego doswiadczenia wiem ze warto stawiac na takie rozwiazania. Mnie uratowalo wesele wrecz :D Takie uslugi wykonuje MobileSalon hhttp://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makija ... -warszawa/ i dojezdzaja pod wskazany adres. Polecam bo makijaze robia super a kosmetyki ktorych uzywaja nie podrazniaja ani nie wysuszają skóry :)
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: teofilia »

No jak sesja to i makijaż musi byc piekny :) Jakie są wasze ulubione marki kosmetyków do makijażu ? Bo ja już miałam z Oriflame średnio sobie je chwale, Ostatnio mam zakupione kosmetyki do Makijaż Manhattan na Ceneo.pl póki co nie miałam okazji wypróbować je na dłużej, by sprawdzic czy makijaż utrzyma się kilka godzin na imprezie. Ważnie że nie uczulają mnie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: pieknyolek »

Polecam manicure hybrydowy Warszawa Ochota Do sesji ładne paznokcie to także ważna rzecz!
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 73
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:29

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: malinka81 »

takie połączenie to spora oszczędność. Super pomysł
Awatar użytkownika
WioLka34
Posty: 80
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:44

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: WioLka34 »

Taka sesja to naprawdę fajny pomysł. Trzeba tylko pamiętać, że w takim wypadku może być problem z umówieniem się na profesjonalny makijaż do sesji i trzeba będzie go wykonać samodzielnie. Dlatego w podróż koniecznie trzeba zabrać odpowiednie kosmetyki do makijażu - https://www.cocolita.pl/cienie-do-powie ... -do-powiek, z których pomocą uda Wam się wykonać nie tylko piękny i trwały makijaż do sesji, żeby móc prezentować się pięknie i bez skazy,.
:)
Awatar użytkownika
Achilleska
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:46

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Achilleska »

Powstał tutaj bardzo ciekawy temat. Sporo ciekawych informacji tutaj jest. Zdecydowanie będzie to przydatne dla innych użytkowników.
Wiedza musi być lepsza niż żcie w nieświadomości,bez wzgledu na wszytsko.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Adam76 »

To nie jest taki prosty temat. Pamiętajcie, że jeśli mówimy o zdjęciach dobrych jakościowo, to niezbędne będą odpowiednie akcesoria fotograficzne. W takich miejscach jak https://fotostrada.pl/akcesoria/filtry możecie zaopatrzyć się w sprzęty najlepszej jakości. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
AgaciaS
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 3:02

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: AgaciaS »

A co myślicie o czymś takim jak rodzinna sesja zdjęciowa ? Chodzi mi tutaj właśnie o tę ofertę. Widziałem, że na innych forach ludzie bardzo dobrze wypowiadają się na ten temat.
Nawet najlepszym kowalom własnego losu przypadek ściele łoża.
Awatar użytkownika
Labamba
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:23

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Labamba »

My wpadliśmy na szalony pomysł, żeby od razu po ślubie wybrać się w krótką podróż...pod namiot. Na taką okazję nie ma sensu angażować fotografa, więc porobimy sobie zdjęcia aparatem w smartfonie. Jest bardzo dobrej jakości i tylko trzeba ściągnąć jakiś program do edycji. Pomyślałam o tej nowej aplikacji Instafota i presetach, które robią z fotografii cuda. Bez problemu wtedy wrzucimy fotki na Instagram i Fb :)

hebo racing
Awatar użytkownika
aula
Posty: 27
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:53

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: aula »

A jasne, a dlaczego niby to miałoby się nie udać? Marcin Orzołek to jeden z tych ludzi, dla których fotografia ślubna śląsk to pestka. Także z chęcią wyjeżdża z młodą parą poza granice Polski, by na pewno wszystko się udało i żebyście byli zadowoleni ze swojej pamiątkowej sesji. Warto go znać i z nim się umawiać na takie małe działania.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: majkel »

W sumie jeśli chcemy sami wykonać sobie taką sesję to przede wszystkim musimy mieć do tego dobry aparat. Ja jakiś czas temu także szukałem takiego sprzętu i udało mi się go znaleźć. Skorzystałem z rankingu aparatów https://najlepszy-ranking.pl/aparaty-fotograficzne/ i muszę powiedzieć, że model który wybrałem jest dla mnie najlepszy.
Kaśka

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Kaśka »

Sesja ślubna w podróży to jak najbardziej dobry pomysł i połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dużo na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.michalufniak.pl/sesja-slubna/ Pomocny artykuł dla tych którzy planują sesję ślubną.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Ada »

Do takiej sesji warto ze sobą zabrać różnego rodzaju dodatki ślubne. Możecie taki niedrogo zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl. Wybór jest tam naprawdę szeroki, na pewno uda Wam się coś wybrać ;)
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Kasia36 »

Świetny pomysł! Chcecie mieć jednego fotografa, który będzie podróżował z wami, czy przykładowo wynajmować kilku, w różnych miastach? Nam trafił się świetny fotograf na ślub Warszawa, więc jakbyś potrzebowała kogoś sprawdzonego, to polecam pana Grzegorza Płaczka.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.bachulski.com
vóx

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: vóx »

W sumie sporo osób się na to ostatnio jakoś tak decyduje, dlatego wydaje mi się, że warto to sprawdzić. Jeśli ja mam być szczera, to mnie jeszcze sala weselna jest potrzebna i to mi w sumie spać nie daje. Może coś zasugerujecie, pomożecie? Jak mam w ogóle na to wszystko patrzeć? Chętnie też dowiem się, jakie są ogólnie rozeznania w tym temacie.
niśka

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: niśka »

U mnie fantastycznie spisał się fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Zdjęcia ze ślubu są dla mnie wspaniałą pamiątką, cieszę się bardzo, że wybrałam akurat Pana Marcina na fotografa. Pełen profesjonalizm i naprawdę wielkie zaangażowanie z jego strony

zadowolenie klienta a jakość
Olga178

Re: Sesja ślubna w podróży

Post autor: Olga178 »

Z pewnością polecam fotograf ślubny łódź Pan Marcin Drechna, wykonuje on przepiękne sesje zdjęciowe, jeśli jesteście z Łódzi bądź okolic, to skorzystajcie, a na pewno nie pożałujecie. Osobiście jestem mega zadowolona ze zdjęć, które wykonał nam ten fotograf na ślubie u mojej siostry.

karabinek pneumatyczny sportowy
ODPOWIEDZ