Umiejętności językowe

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
yattaman
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:58

Umiejętności językowe

Post autor: yattaman »

Jak oceniacie swoje umiejętności językowe? ja dopóki nie trafiłem na https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ to wydawało mi się, że dosyć dobrze radzę sobie z językiem, jednakże ten test pokazał, jak bardzo w błędzie jestem. Przed kolejnym wakacyjnym wyjazdem trzeba zdecydowanie poprawić wiele aspektów.
Awatar użytkownika
Boszczyk
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:42

Re: Umiejętności językowe

Post autor: Boszczyk »

Natknąłem się na to już gdzieś indziej. Chyba nie ciężko coś w tym zakresie znaleźć.
Uznałam, że podoba mi się to uczucie- cierpienie pomagało mi oderwać myśli od tego, co najgorsze.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Umiejętności językowe

Post autor: Ada »

Jeśli chcecie nauczyć się lepiej języka niemieckiego, to polecam zapisać się na kurs w szkole językowej ProfiLingua, który odbywa się w systemie on-line, czyli bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online znajdziecie na jego temat więcej informacji, polecam się z nimi zapoznać ;)
kołdra

Re: Umiejętności językowe

Post autor: kołdra »

Umiejętności językowe to niezwykły da. Ja takiego nie mam a muszę nauczyć się języka niemieckiego. Chcę wyjechać na zachód i podjąć pracę opiekunki dla seniorów. To zajęcie w Niemczech jest naprawdę mocno cenione. Jednak ciężko porozumiewać się z osobami starszymi bez znajomości języka. Z tego poradnika http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow
dowiedziałam się jakie są skuteczne metody nauki języka dla opiekunów.
Anna

Re: Umiejętności językowe

Post autor: Anna »

Byłam w podobnej sytuacji, rok temu. Przyjechałam do Niemiec znając klika słów i zwrotów, nie czułam się zbyt komfortowo, dopiero kurs języka niemieckiego w niemczech organizowany przez 12 bardzo mi pomógł. Pracowałam i mieszkałam w Niemczech, więc to czego się uczyłam na kursie na bieżąco wykorzystywałam, przez co wiedza jeszcze lepiej się utrwalała, teraz mówię już całkiem dobrze z języku niemieckim :)
miśka12

Re: Umiejętności językowe

Post autor: miśka12 »

kołdra pisze: ↑26 sie 2021, 11:20 Umiejętności językowe to niezwykły da. Ja takiego nie mam a muszę nauczyć się języka niemieckiego. Chcę wyjechać na zachód i podjąć pracę opiekunki dla seniorów. To zajęcie w Niemczech jest naprawdę mocno cenione. Jednak ciężko porozumiewać się z osobami starszymi bez znajomości języka. Z tego poradnika http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow
dowiedziałam się jakie są skuteczne metody nauki języka dla opiekunów.
super :)
-
Depilacja laserowa Wadowice
ODPOWIEDZ