Agencje Eventowe

Zainteresowała Cię oferta pewnej firmy, ale niewiele wiesz na jej temat? Zadaj pytanie użytkownikom, a z pewnością szybko znajdziesz odpowiedzi.
BaśkaM.

Agencje Eventowe

Post autor: BaśkaM. »

Widzę, że nie ma nic te ten temat jeszcze więc zaczynamy nowy temat: Agencje eventowe. Być może wiesz, a być może nie wiesz czym się zajmują dokładnie, lecz jak sama nazwa mówi zajmują się na pewno eventami. Są mniejsze i większe agencje eventowe i zajmują się przez to różnymi rodzajami eventów. Będąc z Poznania napotkałam już nie raz Agencję Arteventy organizującą jakieś imprezy dla dzieci i nie sposób się nie zachwycać sposobem w jaki prowadzą imprezy. Pracownicy na każdym evencie zawsze mili i kulturalni także obsługi imprezy jest super. Sprzęt jaki oferują dla dzieci tzw. dmuchańce jest czysty i zadbany wygląda jak nowy. Uważam, że śmiało można polecić tę firmę do organizacji imprezy dla dzieci jeśli takową planujesz.
Grzegorz

Re: Agencje Eventowe

Post autor: Grzegorz »

Zgadzam się. Nic tu jeszcze nie ma na ten temat. Dobrze, że napisałaś chociaż coś o tej firmie ArtEventy. Z tego co piszesz to wygląda na solidną firmę. Tak mnie zaciekawiło, że sprawdziłem w wyszukiwarce Google i widzę, że mają same dobre opinie także podoba się ich klientom to co robią i jak to robią. Nie można powiedzieć tego o każdej firmie, bo byłem już z dziećmi na kilku imprezach, gdzie dmuchańce były stare i nieładne. Dzieciom zawsze przyjemniej jest bawić się na ładnych urządzeniach a nam rodzicom także jest przyjemniej patrzeć jak nasze dzieci całe szczęśliwe bawią się na dmuchańcach. Są takie firmy eventowe w każdym mieście. Warto sprawdzać opnie w Google na ich temat zanim się podejmie współpracę.
ODPOWIEDZ