Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Zainteresowała Cię oferta pewnej firmy, ale niewiele wiesz na jej temat? Zadaj pytanie użytkownikom, a z pewnością szybko znajdziesz odpowiedzi.
Juliusz

Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: Juliusz »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy...

skoki spadochronowe małopolska
staramilosc

Re: Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: staramilosc »

A wiecie, jak już mowa o biznesie i utrzymaniu się, jakie są zarobki w ukrainie ? Możecie się zaskoczyć, że nie jest wcale tak można by zakładać. Dodatkowo , to jak się dobrze pokombinuje, można sporo zyskać, wiem, co mówię, kochani, czytałam o tym na ITWIZ.
pola

Re: Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: pola »

U mnie biznes dopiero zalążkuje, a jako że nie mam go sama, to jednak muszę wiedzieć, jak powinna wyglądać umowa. Wiecie, przyjaźnie są różne, ale co na piśmie, to na piśmie. I dlatego jak najbardziej warto sobie doradzić. I może wy wiecie, macie skądś takie informacje, a dokładniej wzór umowy pożyczki ze wspólnikiem ? Jakie macie doświadczenia?
iustii

Re: Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: iustii »

Tak naprawdę ja mam sporo problemów i pomysłów, ale będę musiała rozważyć na przykład działanie w kontekście na przykład sprowadzanie towaru z chin . No wiecie, jakoś trzeba się rozwijać, robić nowe rzeczy. Na tym to polega, dlatego w zupełności ważne jest dla mnie, by całość rozważyć.
bujajsięładnie

Re: Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: bujajsięładnie »

Jak myślicie, czy można, poza internetem sprawdzić dekoder telewizji naziemnej , bo to jest dla mnie kompleksowe działanie? Ja to jednak sobie myślałam nad czymś takim, bo nie tylko do domu się sprawdzi i jednocześnie do firmy, w wolnym czasie. Co wy na to ?
polirego

Re: Polecam dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Post autor: polirego »

Jestem zdania, że sporo osób nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak można szeroko podejść do tematu i na przykład dla mnie, jeśli chodzi o psychologa, to na pewno mówca motywacyjny jest dobrym odpowiednikiem. Można z nim po prostu wiele powiedzieć.
ODPOWIEDZ