Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Zainteresowała Cię oferta pewnej firmy, ale niewiele wiesz na jej temat? Zadaj pytanie użytkownikom, a z pewnością szybko znajdziesz odpowiedzi.
Józef

Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: Józef »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
vikaa

Re: Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: vikaa »

Ok. Ja akurat znalazłam już dla siebie dobrą firmę - IT Business Consulting Experts https://itbce.com/ , która oferuje również usługi kompleksowe informatyczne. Poza tym też mają spore doświadczenie, wiedzę i można naprawdę na nich polegać - niezależnie co się dzieje ze sprzętem, oprogramowaniem.
longly

Re: Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: longly »

Nie mam zielonego pojęcia odnośnie programowania i innych tego rodzaju elementów, dlatego mam nadzieję, że uda mi się po prostu poszukać coś odpowiedniego. I dla mnie na przyklad art scala to jeden z elementów, jakie są naprawdę dla mnie ważne. Muszę o tym poczytać.

kolędnicy wędrownicy muzyka
carmelita

Re: Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: carmelita »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą Dragonfly? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie nie skorzystać z ich usług IT wrocław . Co powiecie? Co możecie napisać mi na ich temat? Czy ktoś z was może ma doświadczenie z tą firmą? Czy faktycznie są niezawodni?
janka

Re: Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: janka »

Ze swojej strony rekomenduję Enicom - to specjaliści w swoim fachu. Miałam okazję współpracować z róznymi firmami informatycznymi, jednakże tylko ta w 100% sprostała moim oczekiwaniom.
pestkaa

Re: Profi Usługi Informatyczne Adam Nowak

Post autor: pestkaa »

Dzisiaj wszystko kręci się wokół internetu, dlatego usługi IT są naprawdę istotne. Tak samo jak znajomość funkcjonowania sase itd. Czy wiecie w ogóle na czym polega ten filar sieciowy? Na co skupia swoją rolę? Warto byłoby takie rzeczy wiedzieć...
ODPOWIEDZ