Alarm

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Awatar użytkownika
daniel36Wilk12
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:11

Alarm

Post autor: daniel36Wilk12 »

Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny http://wkaczorowski.pl . Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 175
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Alarm

Post autor: tormund90 »

Od siebie mogę polecić świetny sklep internetowy, gdzie znajdziecie sporą ofertę dotyczącą monitoringu i systemów alarmowych. Ostatnio kupowałem tam Czujnik gazu ziemnego - wystarczy kliknąć, żeby sobie sprawdzić co i jak.
wikś

Re: Alarm

Post autor: wikś »

Nie da się ukryć, że alarm jest bardzo dobrym zabezpieczeniem mienia. Jeśli bowiem chcecie postawić na profesjonalne rozwiązania, to na pewno tutaj https://www.napad.pl/produkty-120-2672- ... ntrzny.htm warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na sklep, który oferuje między innymi zamki szyfrowe, które oczywiście idealnie współpracują z alarmem. Poczytajcie sobie na ten temat.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:42

Re: Alarm

Post autor: Stefka »

Alarm to dobre rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, bo w ten sposób można zyskać pewność, że budynek jest chroniony. Duży wybór systemów zabezpieczeń jest na stronie https://www.optiguard.pl/systemy-alarmowe-2/ . Ich alarmy czy monitoringi są w dużych obiektach, co świadczy o skuteczności ich sprzętu. Znajdziecie tam kamery czy alarmy odstraszające intruzów.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 99
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:39

Re: Alarm

Post autor: mela »

My w domu mamy alarm, a na zewnątrz Kamery podczerwone. Większość włamań jest nocą, więc dzięki podczerwieni w razie włamania można łatwo zobaczyć kim byli sprawcy, o ile nie mieli kominiarek. No i zaletą takich kamer jest lepsza transmisja danych niż w zwykłej kamerze, mogą pracować w uśpieniu i aktywują się gdy detektor ruchu coś wykryje.
TomaszSłociak

Re: Alarm

Post autor: TomaszSłociak »

Jeśli macie zamontowany alarm to również polecałbym, żeby zadbać o bezpieczeństwo na wypadek pożarów. Najlepszej jakości systemy oddymiania znajdziecie na tej witrynie. Szeroki wybór i najbezpieczniejsze produkty na rynku, znajdziecie też tam trzymacze drzwiowe czy różnego rodzaju sygnalizatory :)

pukka pad a4
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Alarm

Post autor: kasiakowa06 »

daniel36Wilk12 pisze: ↑16 lip 2020, 11:49 Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny wkaczorowski.pl. Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??
Ja mogę Wam polecić specjalistów od czujników ruchu - jest to firma RCSE https://rcse.pl/kontrola-dostepu-2/

Obrazek
ODPOWIEDZ