Co podarować synowi

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Stanisław

Co podarować synowi

Post autor: Stanisław »

Co podarować synowi na jego szesnaste urodziny? Daj radę, moja fantazja się kończy.
Miłosz

Re: Co podarować synowi

Post autor: Miłosz »

Nastolatkom może być trudno zadowolić prezentem, wtedy albo trzeba go zapytać, czego potrzebuje, albo dać certyfikat https://giftmall.pl Certyfikat można kupić do prawie każdej sieciówki, więc wybór będzie świetny.
Mrówka

Re: Co podarować synowi

Post autor: Mrówka »

Myślę, że zdecydowanie warto czytać książki. Na przykład ostatnio dowiedziałam się , że ciekawą lekturą jest : https://www.taniaksiazka.pl/wyznanie-je ... 27212.html. Czytanie książek rozwija wrażliwość na sztukę i na innych ludzi. Na stronie taniejksiążki znajdziecie wiele interesujących propozycji
śpiewam

Re: Co podarować synowi

Post autor: śpiewam »

Ja mojej mamie zawdzięczam naprawdę wiele wiec i na dzień matki nie chcę oszczędzać. Na stronie jaką jest https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Wielkan ... -Pole/7290 znalazłam naprawdę dobry kosz delikatesowy Marchewkowe Pole. Moja mama jest wyjątkową osobą więc zasługuje na wyjątkowy prezent.
Łucja

Re: Co podarować synowi

Post autor: Łucja »

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, co syn lubi i czym się interesuje. Obecnie na długie, jesienne wieczory w zamknięciu świetnym prezentem może być ciekawa i wciągająca książka - https://ksiegarnia.pwn.pl/wydawca/Pengu ... w,72417323 Trzeba sobie jakoś wypełnić czas, kiedy nie za bardzo można wychodzić z domu.
Łabędź

Re: Co podarować synowi

Post autor: Łabędź »

Jak chcesz kupić naprawdę ciekawy prezent to polecam Ci się zainteresować stroną jaka jest https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korek ... -2140.html Znajdziesz tutaj wiele interesujacych okularów przeciwsłonecznych które moga być idealne na prezent.

kalwaria zebrzydowska osp
kuraś

Re: Co podarować synowi

Post autor: kuraś »

Moj syn to już nastolatek i szukając oferty na prezent dla niego trafiłem na taką propozycje tu https://eyewear24.net/product-pol-45656 ... 00-71.html To markowe okulary przeciwsłoneczne, o modnym kształcie oprawek - pilotki. A że mój syn lubi dobrze wyglać, to prezent powinien być trafiony.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Co podarować synowi

Post autor: Ada »

Myślę, że warto przede wszystkim zorganizować jakąś imprezę urodzinową dla syna ;) W sklepie internetowym https://happenings.pl/dekoracje-urodzinowe możesz się zaopatrzyć we wszelkie potrzebne ozdoby Urodziny wysmagają w końcu odpowiedniej oprawy ;) Polecam więc się tam rozejrzeć ;)
Anna Kawęcka

Re: Co podarować synowi

Post autor: Anna Kawęcka »

Jako opcję na prezent - podarowałam swojemu chłopakowi voucher na strzelnice. I tak właśnie jest, gdy prezent się podobał. Myślę, że twój szesnastoletni syn też by to pokochał. Wszyscy mężczyźni są w głębi serca dziećmi) więc dlaczego nie zadowolić wewnętrznego dziecka?)
ODPOWIEDZ