Hotel-landrynka.pl opinie

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Awatar użytkownika
Emina-83
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Emina-83 »

Cześć wszystkim! Planujemy z mężem urlop nad morzem i zastanawiamy się jaki hotel najlepiej wybrać. Zastanawiamy się czy nie pojechać do Krynicy Morskiej i nie zatrzymać się w Hotelu Landrynka. Macie jakieś opinie na jego temat? Jak oceniacie czystość pokoi i jakość obsługi? Co powiecie na temat atmosfery panującej w obiekcie? Jeśli chcecie zobaczyć jego stronę internetową to sprawdźcie hotel-landrynka.pl.
Awatar użytkownika
Lila94
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2019, 7:11

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lila94 »

Byłam tam kilka razy i serdecznie polecam. Hotel jest naprawdę piękny i położony w atrakcyjnie wizualnym miejscu. W dodatku jest w nim kryty basen i jacuzzi – dzięki czemu można się kąpać nawet w gorszą pogodę. 
Awatar użytkownika
Jowita1994
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2019, 21:28

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Jowita1994 »

Hotel landrynka to świetne miejsce na spędzenie wakacji lub krótkiego urlopu. Jeśli chodzi o obsługę to jest bardzo miła i pomocna. Dzięki temu czułam się jak gość, a nie jak intruz. 
Awatar użytkownika
Katarzyna_65
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2019, 17:21

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Katarzyna_65 »

Landrynka to kameralny hotel, w którym bardzo dbają o atmosferę. Szczególnie dlatego bardzo dobrze mi się tam odpoczywało.  Jeśli chodzi o pokoje, to są czyste i eleganckie. Też mam zamiar tam pojechać jakoś niedługo na urlop, to idealne miejsce, żeby trochę zwolnić bieg i się zrelaksować. 
Awatar użytkownika
zuzanna_86
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2019, 6:23

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: zuzanna_86 »

Obsługa hotelu jest bardzo profesjonalna, byłam tam kilka razy i nigdy nie mogłam złego słowa o niej powiedzieć. Mam bardzo dobrą opinię na temat tego hotelu – jest w świetnej lokalizacji i bardzo stylowo urządzony. 
Awatar użytkownika
Ryszard_85
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2019, 0:59

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Ryszard_85 »

Oo potwierdzam – landrynka jest w bardzo dobrej lokalizacji. Kilka minut spaceru do plaży i bardzo blisko do portu w Krynicy Morskiej. Można się tam bardzo dobrze zrelaksować – w hotelu jest basen i jacuzzi. Jeśli chcesz się odstresować i spędzić miły urlop to polecam. 
Awatar użytkownika
Lechosław
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2019, 1:35

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lechosław »

Jeśli chcesz spędzić urlop w przyjemnym miejscu z dobra atmosferą, to warto tam pojechać. Hotel landrynka jest naprawdę wyjątkowy. Dogodna lokalizacja, profesjonalna obsługa i stylowe pokoje. Czasem organizują tam również imprezy taneczne, więc nie sposób się tam nudzić.
Awatar użytkownika
julia1981
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2019, 9:21

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: julia1981 »

Osobiście bardzo polecam ten hotel. Pokoje w wysokim standardzie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Pojechałam tam kiedyś z mężem i bardzo dobrze wspominamy ten urlop. Udało nam się nam świetnie odpocząć. Nawet nie przejęliśmy się tym, że nie było pogody na kąpiele – gdyż w hotelu był basen. 
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: nelia »

Uwielbiam Krynicę Morską. Jeździmy tam kilka razy do roku i najczęściej nocujemy właśnie w Hotelu Landrynka. Nie mogę na nic narzekać jeśli chodzi o to miejsce. Czysto, schludnie, pokoje dobrze wyposażone. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Dużym plusem są też konkurencyjne ceny. Ja mogę tylko polecić.
Awatar użytkownika
werawu
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:47

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: werawu »

Ja do tego hotelu http://hotel-landrynka.pl/ wybieram się na Wielkanoc. Już zamówiliśmy miejsca. Moja siostra była tam z rodziną kilka razy i zawsze wracali zadowoleni. Teraz i my chcemy skorzystać. Hotel jest blisko Zalewy Wiślanego i w sumie do plaży też kawałek tylko trzeba podejść. Myślę, że solidnie odpoczniemy.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2019, 10:47

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: rita32 »

Świetny wybór. W Hotelu Landrynka byliśmy w zeszłym sezonie letnim. W tym też jedziemy. Jest w świetnej lokalizacji. W pokojach wszystko co niezbędne. Co ważne - mają pokoje rodzinne. Spokojnie można z dzieciakami jechać.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:42

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Stefka »

Wera - ja też tu http://hotel-landrynka.pl/ jadę na Wielkanoc więc pewnie się spotkamy/. Byłam w lipcu ubiegłego roku i było super. Teraz zdecydowaliśmy się z rodzinką na pakiet świąteczny. Świetna jest ich restauracja więc myślę, że przy okazji świątecznych bufetów staną na wysokości zadania. Za całość nie wychodzi dużo, a pakiet bardzo bogaty.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:51

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: MalaMi »

Do wakacji jeszcze daleko, ale już teraz warto zrobić pierwsze plany i zastanowić się, gdzie spędzić wakacje. Ja lubię wyjeżdżać nad morze, polecam Hotel Landrynka, bo jest otoczony pięknymi plażami i wszędzie jest blisko. Krynica to piękne miasto, dlatego miłośnicy Polski powinni być zadowoleni.
Awatar użytkownika
Kajeczka
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:52

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Kajeczka »

Dwa miesiące temu byłam w http://hotel-landrynka.pl/, bo tam mieliśmy noclegi po szkoleniach. Hotel jest fajnie wyposażony, pokoje są schludne, a łóżka wygodne. Śniadania też są dobre, więc widzę same plusy.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:49

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Bunia »

Krynica Morska to miasto, które odwiedzam od lat. Z rodzicami jeździliśmy tam pod namioty :) Teraz ja zabieram tam moje dzieci. I właśnie Hotel Landrynka jest naszym stałym miejscem noclegowym. Nawet w sezonie mają konkurencyjne ceny. I zawsze, ale to zawsze obsługa na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:51

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Inka »

My w tym hotelu http://hotel-landrynka.pl/ zarezerwowaliśmy już pokoje na majówkę. Jedziemy większą grupą i zależało nam na obiekcie, który będzie dysponował pokojami w dobrej cenie i takim, który będzie blisko morza. I Landrynka właśnie taki jest. Przeczytaliśmy mnóstwo opinii o nim i ludzie chwalą obiekt. Myślę, że my też będziemy zadowoleni.
Awatar użytkownika
gosia701
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:30

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: gosia701 »

U nas w rodzinie każdy lubi wyjeżdżać w inne miejsca. W końcu ustaliliśmy, że w tym roku pojedziemy nad morze do Krynicy. Zarezerwowaliśmy już pokój w Hotelu Landrynka. Przeglądałam ich ofertę i bardzo spodobały nam się ich pokoje. Klienci chwalili ich śniadania. Myślę, że będziemy dobrze się bawić.
Awatar użytkownika
dominka134
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:33

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: dominka134 »

W tamtym roku byłam w http://hotel-landrynka.pl/ i bardzo miło wspominam wakacje. Pokoje są schludne, ładne i nowocześnie urządzone. Cena za dobę też nie była ogromna, zwłaszcza, że z hotelu jest bardzo blisko do morza. Na pewno będziecie zadowoleni z pobytu.
Awatar użytkownika
Boleslawa_76
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2019, 3:57

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Boleslawa_76 »

Bardzo przyjemne miejsce na odpoczynek nad polskimi morzem dla całej rodziny. To taki hotel, do którego miło się wraca. Znamy tu już cały personel, czujemy się jak w domu. Nasze opinie o hotelu Landrynka są jak najbardziej pozytywne.
Awatar użytkownika
Jarad71
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:49

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Jarad71 »

Ja również mogę polecić Hotel Landrynka. To wygodny, położony blisko morza hotel ze świetną restauracją. Komfortowe miejsce dla całej rodziny. Okolica ciekawa, dobra na długie spacery. Jesli lubicie spędzać wakacje nad polskim morzem to serdecznie polecamy Hotel Landrynka.

konopie ziarna
Awatar użytkownika
godfryd-96
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 22:42

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: godfryd-96 »

Ślicznie położony hotel w Krynicy Morskiej, idealne miejsce dla całej rodziny!
Awatar użytkownika
Emina-83
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Emina-83 »

Przyjemnie, miło czysto, dobra kuchnia, polecam hotel Landrynka.
Awatar użytkownika
Donald-85
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 11:03

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Donald-85 »

hotel wcale nie jest landrynkowy, jest stonowany, spokojny, dostępne sa pokoje z tarasami i pięknymi widokami.
Awatar użytkownika
kaja-95
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:53

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: kaja-95 »

Blisko morza, schludnie, super restauracja, pokoje wygodne, jasne, to dobre miejsce na odpoczynek w Krynicy Morskiej.
Awatar użytkownika
Lucjana
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2019, 15:17

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lucjana »

w hotelu jest mały basen, jacuzzi, z okien widok na morze, super ! http://hotel-landrynka.pl/
Awatar użytkownika
antoni_84
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:47

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: antoni_84 »

Krynica Morska to cudowne nadmorskie miasteczko, spokojne, ciche, bez tłumu turystów, hotel Landrynka jest świetnym miejscem ze względu na położenie oraz obsługę.
Awatar użytkownika
Rajna1998
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 0:43

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Rajna1998 »

basen jest niewielki, ale wystarczający na ilość gości w hotelu, jedzenie jest przepyszne, w hotelu Landrynka panuje idealny klimat do odpoczywania
Awatar użytkownika
Danuta1989
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 9:42

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Danuta1989 »

Bardzo się cieszę że poznałam Hotel Landrynka, przemiła obsługa, pomocna, uśmiechnięta, super zespół, bardzo dobra restauracja, ceny w porządku no i świetna lokalizacja. Polecam!
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 103
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: vanda »

Nie kojarzę tego hotelu, ale może warto byłoby popytać się o niego znajomych lub przejrzeć sobie opinie w sieci ? Chyba tak najlepiej... Ja ostatnio jak szukałam hotelu dla siebie w Krakowie to trafiłam na Grand Ascot https://grandascot.pl/pokoje-i-apartamenty/ . Ponieważ spodobały mi się jego apartamenty i ogólnie też inne kwestie, sprawdziłam opinie w sieci na ich temat. Nie zawiodłam się... Okazuje się, że jest to świetne miejsce.
Awatar użytkownika
Tęgomir1967
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:50

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Tęgomir1967 »

Hotel Landrynka to bez dwóch zdań najlepsze miejsce na wypoczynek nad morzem. Ma świetną lokalizację. W Krynicy jest spokojnie, można wypocząć i się zrelaksować. Bardzo pomocna, przyjazna obsługa, wygodne pokoje i PYSZNE jedzenie. Czego chcieć więcej? ;)
Awatar użytkownika
Romualda
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 1:08

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Romualda »

Wracam do tego hotelu co roku i za każdym razem wyjeżdżam zadowolona. Świetne miejsce dla całej rodzinki. Przepiękne widoki, idealne położenie, wygodne pokoje. Super!

badania eus trzustki
Awatar użytkownika
Selma-85
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 21:07

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Selma-85 »

Bardzo fajny hotel w Krynicy Morskiej. Ma świetną lokalizację, a pokoje mają dobry standard. Polecam, super na wakacyjny wyjazd.
Awatar użytkownika
adrian-70
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:42

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: adrian-70 »

Schludne, czyste pokoje i bardzo komfortowy nocleg. Na pewno wrócę z rodzinką do hotelu Landrynka.
Awatar użytkownika
Rajna1998
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 0:43

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Rajna1998 »

To jest miejsce, do którego się po prostu chętnie wraca. Byliśmy w Hotelu Landrynka dwa lata temu, rok temu i w tym roku pewnie też pojedziemy. Bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, ale wysoki standard.
Awatar użytkownika
jagoda-93
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2019, 0:53

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: jagoda-93 »

Mnie urzekła głównie lokalizacja. Do morza jest naprawdę blisko. Fajnie, że na miejscu jest restauracja z dobrym jedzeniem. Polecam ten hotel.
Awatar użytkownika
Romualda
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 1:08

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Romualda »

Do Krynicy jeździłam co wakacje jako dziecko, a w tym roku wybieramy się do Landrynki całą rodziną na wakacje. Naprawdę świetne miejsce na nocleg.
Awatar użytkownika
godfryd-96
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 22:42

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: godfryd-96 »

Uwielbiam Krynicę i uwielbiam morze. Jeżdżę nad polskie morze przynajmniej trzy razy w roku i ostatnio coraz częściej nocuję w hotelu Landrynka. Znalazłam ich stronę http://hotel-landrynka.pl/krynica-morska w sieci dwa lata temu i od tamtej pory z chęcią tam zostaję. To fajnie wyposażony, przytulny hotel, idealny na wakacyjny relaks.
Awatar użytkownika
antoni_84
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:47

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: antoni_84 »

Najlepsza miejscówka na wypoczynek dla całej rodziny nad morzem. Krynica to piękna miejscowość, a z hotelu Landrynka wszędzie jest bardzo blisko. Na plażę można dojść w niecałe dziesięć minut.
Awatar użytkownika
joachima
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:45

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: joachima »

Spokojne, przytulne miejsce na nocleg nad morzem. Na pewno tam wrócę w tym roku.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 103
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: vanda »

Jak szukacie miejsca, aby zrelaksować się nad polskim pięknym morzem, możecie odwiedzić Pogorzelicę. Jest to super miejsce, które ma swój urok. Co noclegu, warto zatrzymać się w ośrodku Sandra SPA w https://www.sandraspa.pl/ , które zapewnia komfortowe pokoje i mnóstwo atrakcji.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Kasia36 »

W tym hotelu nie byłam, po waszych opiniach wiem, że warto się tam wybrać :) Moim ulubionym jest https://www.graperestaurant.pl/ ich restauracja zawsze mnie pozytywnie zaskauje. Mają bardzo oryginalne dania które smakują wyjątkowo.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 60
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:45

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować w wakacje z rodziną nad morzem? Co sądzicie o tym https://www.blueapart.pl/apartamenty/jurata ? Zależy mi, by wreszcie wyjechać i odpocząć. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Chętnie dowiem się więcej, co warto zwiedzić?

nowości android 5
ODPOWIEDZ