Jaki dobry weterynarz ?

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: pejsan »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie https://vet-point.waw.pl/dermatologia/
anięla

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: anięla »

Jak jesteście z Wrocławia lub okolic, to powinniście sprawdzić ofertę weterynarza z gabinetu Dolittle. Tam jeździliśmy z naszą kotką na sterylizację, szczenienia, ale też na samo zachipowanie. Wet ma super podejście do zwierząt i do ludzi też, bo jak pojechałam tam z chorym kotem, to sama potrzebowałam zapewnienia, że wszystko z nim będzie dobrze, hahaha. Zdecydowanie go polecam, to rzetelny i profesjonalny weterynarz.
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: Calum »

W Warszawie jest bardzo dobry gabinet, który mogę śmiało polecić. Kontakt do niego można znaleźć na stronie http://www.weterynarzwesola.pl/. Polecam bo sam chodzę tam ze swoim psem już od długiego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze mogę u nich liczyć na rzetelną pomoc.
niśka

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: niśka »

Dla mnie najlepszy jest jednak weterynarz Levet , który posiada rewelacyjne podejście do zwierząt i przede wszystkim duże doświadczenie. Zawsze można tutaj liczyć na bardzo fachową pomoc, więc moim zdaniem jest to najlepszy ośrodek weterynaryjny w Ostrowie Wielkopolskim.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 149
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Jaki dobry weterynarz ?

Post autor: sendi »

Jestem w stanie polecić genialnego weterynarza z Warszawy. Chodzi o przychodnię ze strony: https://www.vet4pet.pl/ . Jak można zauważyć, zakres pomocy mają bardzo szeroki, więc będą w stanie diagnozować i leczyć zwierzaka niemal z każdym schorzeniem.
ODPOWIEDZ