Joblife

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Krzyś

Joblife

Post autor: Krzyś »

Cześć!

Ja mogę polecić rozbudowany serwis tematyczny Joblife.pl. Znajdują się tam informacje na temat przepisów prawa pracy, BHP, a także wskazówki w kwestii odszkodowań i ubezpieczeń. Polecam również dział poświęcony konserwantom i dodatkom w żywności. Omawiane są tam wszelkie aspekty, takie jak metody produkcji, właściwości, zastosowanie oraz wpływ na zdrowie konkretnych produktów.

Sporym zainteresowaniem cieszy się kategoria przedstawiająca średnie zarobki pracowników na wielu różnych stanowiskach. Najbardziej rozbudowane i bogate w rzetelną wiedzę są artykuły na medal, opisujące historyczne wydarzenia, które miały wpływ na dalsze losy gospodarki światowej oraz przemysłu. Zaliczyć do nich trzeba m.in. wybuch w Czarnobylu. Joblife to o wiele więcej ciekawych artykułów, w tym np. poruszające schematy działania urządzeń powszechnego użytku. Nie zapomnijcie spojrzeć na zabawne i całkiem oryginalne felietony!
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 73
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:29

Re: Joblife

Post autor: malinka81 »

Jeżeli chodzi właśnie o kwestie związane z BHP to na pewno bardzo ważną jest, nawet powiedziałabym są, ubrania, buty robocze i inne zabezpieczenia dla pracowników, o tym też musicie pamiętać. Ja takie zakupy załatwiam najczęściej online. Na stronie https://meridus.pl będziecie mogli te znaleźć.
ODPOWIEDZ