Przedszkole Józefów

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Przedszkole Józefów

Post autor: ectatend »

Polecam przedszkole w Józefowie https://malyswiat.pl/ . Dziecko jest przeszczęśliwe i dosłownie nie chce iść do domu :)
uczeń32

Re: Przedszkole Józefów

Post autor: uczeń32 »

Jeśli chcesz żeby twoje dziecko od najmłodszych lat się rozwijało to polecam Przedszkole Kabaty . Poznają one tam język angielski, więc dizecko od najmłodszych lat będzie dwujęzykowe. Polecam wszystkim rodzicom mieszkającym w okolicach Konstancina Dodatkowo świetnie wychowują dziecko, uczą współpracy. Polecam też bo zwracają uwagę na zdrowe odżywianie dziecka specjalnie przygotowane posiłki są dokładnie przemyślane.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Przedszkole Józefów

Post autor: manka001 »

Warto także wiedzieć jak przygotować swoje dziecko do uczęszczania do przedszkola. Warto na pewno zwrócić uwagę na kwestie istotne czyli jego rozwój. Dzięki artykułowi https://papierowo.pl/blog/jak-wybierac-farbki-dla-dzieci poznasz wszelkie najlepsze i najbardziej dopasowane metody na to, aby wybrać dziecku pasję, która będzie dopasowana do jego wieku i umiejętności.
dzonką

Re: Przedszkole Józefów

Post autor: dzonką »

Ja stawiam na takie miejsca https://fiqmiku.pl/ , spora kadra nauczycielska, piękny ogród gdzie dzieci mogą się bawić. Jak dla mnie rewelacja. Oczywiście warto najpierw porozmawiać z osobami pracującymi w tym przedszkolu, może więcej się wtedy dowiesz jak ze zwykłych wpisów na forum :)
nikeo

Re: Przedszkole Józefów

Post autor: nikeo »

Sprawdźcie sobie koniecznie jeszcze to przedszkole http://www.alaikot.pl/ które cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Zajęcia są bardzo ciekawe, a opiekunki cierpliwe i troskliwe. To jest dobre miejsce dla dziecka, które będzie spędzało w nim dużą część swojego życia
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 165
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Przedszkole Józefów

Post autor: sendi »

Warto też zaznaczyć, że przedszkola wilanów to zaufane placówki edukacyjne, które cieszą się dobrą opinią wśród rodziców. Profesjonalna kadra nauczycielska i nowoczesne zaplecze dydaktyczne gwarantują wysoki poziom edukacji przedszkolnej.
ODPOWIEDZ