Szczelność filtrów

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
Luśka

Szczelność filtrów

Post autor: Luśka »

Są takie miejsca, np. laboratoria, w których raz na jakiś czas trzeba zrobić pomiar szczelności filtrów. To bardzo ważne, żeby laboratorium mogło działaś właściwie. Wiedzieliście o tym?

oculus android
Łucja

Re: Szczelność filtrów

Post autor: Łucja »

W laboratoriach trzeba ogólnie zadbać o odpowiednie wyposażenie, które będzie odporne na warunki w nich panujące. Dlatego kompletując meble warto zajrzeć tutaj - https://renggli.pl/pl/ Dzięki temu będziecie mieć pewność, że meble będą solidne, odporne na zniszczenia i będą funkcjonowały bez szwanku przez długie lata.
Oleńka

Re: Szczelność filtrów

Post autor: Oleńka »

Skoro szukacie akcesoriów i wyposażenia do laboratoriów to na pewno warto zajrzeć do tego sklepu - https://danlab.pl/nasze-produkty/oczysz ... autoklawy/ Jest tam całe mnóstwo sprzętó, które są wymagane do przeprowadzania każdego rodzaju analiz. Dzięki niemu badania będą wykonywane z należytą starannością, a wyniki będą wiarygodne i powtarzalne.
Baśkowa

Re: Szczelność filtrów

Post autor: Baśkowa »

Oczywiście. Redukcja węglowodorów z powietrza to istotna kwestia. Są pewne wymogi, które należy spełniać prowadząc laboratorium. Odpowiadam za pracowników i ich jakość pracy, a także za środowisko. My wykorzystujemy filtry świecowe http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe ... etrza.html. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z kontrolami.
ODPOWIEDZ