Zakupy przez internet - co kupujecie?

Dzielimy się poleceniami dobrych stron, blogów i miejsc w sieci związanych z podróżami.
żuczek

Zakupy przez internet - co kupujecie?

Post autor: żuczek »

Co ostatnio kupiliście przez Internet? Pochwalcie się! Jeśli chodzi o mnie, to udało mi się znaleźć świetną księgarnię internetową, którą znajdziecie pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/religia-1-p ... 93606.html . Posiadają spory asortyment podręczników czy książek, które możecie u nich kupić w wyśmienitych cenach. Jeśli znacie sklepy online z dobrymi cenami, to podajcie przykłady.
weronikuś

Re: Zakupy przez internet - co kupujecie?

Post autor: weronikuś »

Przez to że pracuję często nie mam zawsze możliwości zrobienia zakupów do domu . Przez to nauczyłam się składać zamówienia przez internet , teraz zamówiłam sobie ryz brązowy na jutrzejszy obiad z tego sklepu tutaj https://www.bee.pl/t/produkty-bezglutenowe . Jest polecamy jako dodatek do dań mięsnych, sałatek oraz dań egzotycznych.
Jadźka11

Re: Zakupy przez internet - co kupujecie?

Post autor: Jadźka11 »

Ja kupuję przez internet niemal wszystko odkąd zaczęła się pandemia. Przyzwyczaiłam się do takich rozwiązań bo można znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty w internecie. Jak potrzebowałam pieniędzy kiedy przytrafiła się awaria w domu to skorzystałam z https://taniopozyczam.pl/pozyczka-spolecznosciowa . Wniosek złożyłam internetowo i jeszcze tego samego dnia miałam pieniądze na koncie.
poniak

Re: Zakupy przez internet - co kupujecie?

Post autor: poniak »

Osobiście planuję zakup ciekawych koszy prezentowych dla moich rodziców. Znalazłem świetną ofertę pod adresem internetowym https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Varvagl ... 2C75l/6551. To doskonały sklep internetowy z wieloma podobnymi propozycjami. Idealne miejsce na wybór prezentu z okazji Dnia Matki.
ODPOWIEDZ