Firma spedycyjna w Polsce

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: Jabłoneczka »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową firmy RRAS. Zostawiam link osobom zainteresowanym: http://rras.pl/ . Organizują oni przewóz ładunku i współpracują z zaufanymi przewoźnikami.
Awatar użytkownika
molinn
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:06

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: molinn »

Jeśli szukacie solidnej i sprawdzonej firmy transportowej to godną polecenia jest zdecydowanie https://www.jasfbg.com.pl/ . Dużo znanych firm korzysta z ich usług. Mają szeroki zakres usług, transport nie tylko drogowy, ale też kolejowy czy lotniczy. Posiadają sieć placówek w kraju, platformy logistyczne, placówki agencji celnej, biura spedycji. Transport krajowy i międzynarodowy oczywiście. Z takimi firmami warto współpracować.
Awatar użytkownika
Ingor43
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: Ingor43 »

Bardzo duży popyt jest na takie coś. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym linkiem. Może nawet sam z tego kiedyś skorzystam.
Przyszłość” jest rodzaju żeńskiego i (dlatego) nieobliczalna.
Awatar użytkownika
jegura
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: jegura »

Jeśli interesuje was spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata to w takim razie ta firma https://pfc24.pl/ będzie bardzo dobrym wyborem.Jest ona członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych i zapewnia profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: Adam76 »

Co w tym dziwnego? Przecież bez sprawnego transportu, cały rynek stanie. Właśnie dlatego warto na bieżąco rozwijać własną firmę transportową. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii, takich jak chociażby palety z https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... ontainers/ będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o standardy panujące w Waszej firmie.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 36
Rejestracja: 09 gru 2019, 13:42

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: wiki01 »

Jak firma transportowa to tylko http://astonpartner.pl Korzystam z jej usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Mają ciekawą i bardzo szeroką ofertę. Polecam sprawdzić.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: Marysia »

Zajrzyjcie jeszcze na ofertę firmy Magemar https://magemar.com.pl/ - to firma transportowa zajmująca się przewozem towarów i sprzętów nawet tych wielkogabarytowych na całym terenie Europy. Dla nich kwestia agencji celnych i akcje logistyczne na dużą skalę to żaden problem.
Awatar użytkownika
afryka
Posty: 159
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:46

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: afryka »

Kiedy ma być na czas ale i bezpiecznie to zleć to firmie https://symlog.eu/ bo maja lata doświadczeń w branży i atrakcyjne stawki. Nieważne czy chcesz transportować drogą morską, lądową czy nawet powietrzną bo ci to zapewnią i dadzą najlepsze ceny. Lata doświadczeń w branży to gwarancja sprawnej terminowej dostawy więc skorzystaj.
Awatar użytkownika
linka
Posty: 105
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:24

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: linka »

A tutaj https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html już zaglądaliście? Macie tam bowiem namiar na firmę, która zajmuje się spedycją. Oferują kompleksowy zakres usług. Na ich stronie znajdziecie ofertę. W razie potrzeby można się z nimi skontaktować telefonicznie i dopytać się szczegóły. Od lat działają na rynku i z powodzeniem realizują różne zlecenia.
aśka

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: aśka »

Ale przewóz osób czy towarów? Bo od tego wszystko zależy. Jeśli chcesz wysłać jakies produkty za granice to możesz poszukać dobrego kuriera. Ja polecam Tobie zapoznać się z ofertą http://magemar.com.pl Mają bardzo dobry cennik i myślę, że przypadną Ci do gustu.
radosław

Re: Firma spedycyjna w Polsce

Post autor: radosław »

Przewożąc różnorodne towary warto wybrać system zabezpieczeń oferowany przez https://safewayfx2.com/ . Ogólnie spisał się u mnie rewelacyjnie, teraz nie musze się stresować w trakcie całej trasy, ponieważ system zabezpiecza mnie jak i przewożony ładunek przed kradzieżami
ODPOWIEDZ