Fundacje pomagające chorym dzieciom

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 17
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:37

Fundacje pomagające chorym dzieciom

Post autor: Jacek »

Nasz 2-latek cierpi na rzadką, genetyczną chorobę. Na co dzień pochłaniają nas koszty związane z rehabilitacją, która jest konieczna żeby Dorian normalnie sie poruszał. Czeka nas operacja, która ma dać nowe światełko w tunelu. Chcieliśmy zwrocić się do jakiejś fundacji z prośbą o pomoc. Tylko do ktorej?
Awatar użytkownika
Szuszu
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2019, 20:57

Re: Fundacje pomagające chorym dzieciom

Post autor: Szuszu »

Nasza znajoma urodziła chore bliźniaki i zwróciła się z prośbą o pomoc do fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Są dla niej jak druga rodzina: ma od nich niesamowite wsparcie (nie tylko to finansowe, ale także psychiczne, które bywa niezbędne w trudnych momentach choroby). Może sprobuj się do nich odezwać. Na pewno nie przejdą obojętnie koło Waszego problemu.

grubość deski na schody betonowe
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: Fundacje pomagające chorym dzieciom

Post autor: teofilia »

Hej Wartą wsparcia fundacją bez wątpienia jest organizacja którą wymieniła poprzedniczka http://szlachetnygest.pl/ . Pomagają, nie patrząc na to, kto i na co choruje. Oczywiście maluszki mają u nich najwięcej pomocy, ale to dlatego, że dobro dziecka powinno dla każdego być na pierwszym miejscu. Może wspomożecie?
ODPOWIEDZ