Hotel-landrynka.pl opinie

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Adelajda
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2019, 10:21

Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Adelajda »

Hej kochani! Byliście może kiedyś w Krynicy Morskiej w hotelu Landrynka? Macie jakieś opinie na temat tego miejsca? Szukam powoli noclegu na przyszłe wakacje i zastanawiam się czy warto tam się zakwaterować 😊.
Awatar użytkownika
Ryszard_85
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2019, 0:59

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Ryszard_85 »

Hotel landrynka to idealne miejsce na letni wypoczynek. Nawet jak pogoda nie dopisuje, to w hotelu jest kryty basen, dzięki czemu można aktywnie wypoczywać.
Awatar użytkownika
Lucjana
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2019, 15:17

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lucjana »

Byłam w hotelu landrynka na urlopie w tamtym roku i jak najbardziej polecam! Mam bardzo pozytywną opinię na temat tego miejsca. Profesjonalna obsługa hotelu, jacuzzi, basen i dogodna lokalizacja.
Awatar użytkownika
Tęgomir1967
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:50

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Tęgomir1967 »

Jak najbardziej polecam! Szczególnie organizowane przez hotel imprezy taneczne. W tym miejscu na pewno dobrze wypoczniesz i zyskasz wspaniałe wspomnienia 😊
Awatar użytkownika
julia1981
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2019, 9:21

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: julia1981 »

Wygodne pokoje, miła atmosfera i smaczne śniadania. Opinia o hotelu Landrynka jak najbardziej dobra.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2019, 0:10

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: pankracy »

O do wakacji masz jeszcze dużo czasu! Ale rozumiem, lepiej się już rozeznać. Jeśli chcesz nocować w hotelu landrynka to lepiej szybciej zarezerwuj miejsca. Ludzie chętnie tam przyjeżdżają – to świetne miejsce.
Awatar użytkownika
Lila94
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2019, 7:11

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lila94 »

Krynica Morska to przepiękne miasteczko uzdrowiskowe. Idealne do wypoczynku samemu, jak i z dziećmi. Co roku z mężem i synkiem przyjeżdżamy właśnie do Hotelu Landrynka. To świetne miejsce na przyjazd z dziećmi.
Awatar użytkownika
Katarzyna_65
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2019, 17:21

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Katarzyna_65 »

Byłam i polecam 😊. Przemiła i pomocna obsługa. Pani w recepcji bardzo zaangażowana, poleciła nam pobliskie atrakcje. W słoneczne dni chodziliśmy na plażę, a jak nie było pogody, to kąpaliśmy się w zakrytym basenie w hotelu. Mam bardzo dobrą opinię na temat hotelu Landrynka. Wypoczynek pierwsza klasa!

helikon tex delta
Awatar użytkownika
Jarad71
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:49

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Jarad71 »

Zgadzam się co do lokalizacji hotelu – jest świetna! Niecałe 10 minut spacerkiem do plaży. Obsługa hotelu bardzo miła i profesjonalna i pomocna. Pokoje czyste, nowocześnie wyposażone. W tym miejscu świetnie wypoczęliśmy, dlatego jak najbardziej polecam!
Awatar użytkownika
Lechosław
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2019, 1:35

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Lechosław »

W tym hotelu świetnie wypocząłem i dobrze spędziłem czas. Zdecydowanie najlepsze zakwaterowanie nad morzem, jakie mogliśmy z żoną wybrać. Polecam cieplutko!
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: Mamona »

Dzięki za polecenia. Ja bardzo często jeżdżę na różne wycieczki, więc na pewno każdy taki namiar mi się przyda. Raczej decyduje się na kierunki zagraniczne, te są dużo bardziej atrakcyjne, też oczywiście można liczyć na dużo lepszą pogodę niż w Polsce. Porozglądajcie się za różnymi kierunkami jeżeli planujecie wakacje, czy też krótsze wycieczki. Szukając inspiracji na wakacje warto zdać się na pomoc internetu. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://esky.pl/lotniska/ap/wmi/warszawa-modlin Portal Esky powinien być tu bardzo pomocny, działa on jako wyszukiwarka lotów i hoteli.
Awatar użytkownika
tamara5
Posty: 90
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:28

Re: Hotel-landrynka.pl opinie

Post autor: tamara5 »

Jezeli chodzi o zakwaterowanie pracowników to najlepiej zainwestować w http://neshome.pl mają najlepsze i najbardziej konkretne własnie noclegi.
ODPOWIEDZ