problemy w związku

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

problemy w związku

Post autor: pejsan »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://psychologia-solutio.pl/terapia-par-poznan/
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: problemy w związku

Post autor: Ada »

Nawet największe problemy w związku da się przeskoczyć. Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na opolskim portalu lokalnym https://porady.opole.pl/, na temat tego, jak odbudować związek po zdradzie. Moim zdaniem warto spróbować, nie ma się nic do stracenia :)
Aniołek

Re: problemy w związku

Post autor: Aniołek »

W każdym związku są lepsze i gorsze momenty. Jeśli oboje macie taki temperament, który nie pozwala Wam na samodzielne dogadanie się, to odpowiednia terapia w https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ może być dla Was najlepszym wsparcie. Właśnie dlatego już teraz sprawdźcie, kiedy mają najbliższy termin i umówcie się do nich na wizytę.
Róża

Re: problemy w związku

Post autor: Róża »

Moim zdaniem sięganie po wsparcie w takiej sytuacji to właśnie wyraz dojrzałości. Właśnie dlatego warto na pewno zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i pomyśleć o przejściu terapii w tak sprawdzonych miejscach. Czuję, że to może być dla Was bardzo pomocne w odbudowywaniu Waszej więzi, więc koniecznie o tym poczytajcie.
Tymoteusz1

Re: problemy w związku

Post autor: Tymoteusz1 »

Jeśli nie zadbacie odpowiednio o swoje podejście do zdrowia, to możecie dużo stracić. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i przekonać się, gdzie warto byłoby wybrać się z problemami dotyczącymi swojej osobowości. Myślę, że w ten sposób będziecie w stanie najszybciej stanąc na nogi, więc koniecznie skorzystajcie z tej pomocy.
ODPOWIEDZ