Psycholog

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Psycholog

Post autor: Adam76 »

Jeśli podejdziecie do tego tematu na poważnie, to będziecie w stanie szybko poradzić sobie z Waszymi problemami. Trzeba tylko wiedzieć, z jakich poradni warto w tym celu skorzystać. Podpowiem Wam, że na rzeczowe wsparcie możecie liczyć w https://poradniasalomon.com.pl/ To bardzo przydatna rzecz, pamiętajcie o tym dobrze.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 256
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Psycholog

Post autor: dextermorgan »

Ciężko chyba o kogoś z polecenia, rzadko kto się chwali takimi wizytami. Jednak dla mnie jest to normalne, do psychologa czy psychiatry : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ warto udać się z różnymi problemami, nie tylko z takimi bardzo poważnymi.
Awatar użytkownika
mtylda
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:51

Re: Psycholog

Post autor: mtylda »

Ojj psycholog oonline też jest całkiem spoko :) Mowię wam, sama korzystałam niejednokrotnie, bo na sesje nie mam jak się umawiać http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa , w dodatku teraz mamy takie czasy ze lepiej umowić się własnie na terapię online, taki ejest moje zdanie. Można tam się zarejestrować online na terapię przez Skype. Jest to dobre i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać.
Róża

Re: Psycholog

Post autor: Róża »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w ramach poprawy Waszej sytuacji. Pamiętajcie, że przecież w Polsce mamy takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ w których moglibyście otrzymać rzetelną opiekę psychiatryczną. To bardzo ważny aspekt, dlatego też zapoznajcie się z tym tematem.
Tymoteusz1

Re: Psycholog

Post autor: Tymoteusz1 »

Dobrze, że dzisiaj faktycznie jesteście w stanie skorzystać z tak dobrego wsaprcia. Jeśli zmagacie się z tak poważnymi problemami jak chociażby syndrom sztokholmski, to zawsze powinniście sięgać po dobre wsparcie psychologiczne. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek ryzyko.
Tymoteusz1

Re: Psycholog

Post autor: Tymoteusz1 »

Jeśli czujecie potrzebę konsultacji ze specjalistą, to jak najbardziej warto byłoby na to postawić. Ja mogę Wam zaproponować, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i umówili się u nich na wizytę. Jednak w PsychoMedic przyjmują najlepsi specjaliści, więc nie ma na co czekać.
ODPOWIEDZ