Psycholog

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Psycholog

Post autor: Adam76 »

Jeśli podejdziecie do tego tematu na poważnie, to będziecie w stanie szybko poradzić sobie z Waszymi problemami. Trzeba tylko wiedzieć, z jakich poradni warto w tym celu skorzystać. Podpowiem Wam, że na rzeczowe wsparcie możecie liczyć w https://poradniasalomon.com.pl/ To bardzo przydatna rzecz, pamiętajcie o tym dobrze.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Psycholog

Post autor: dextermorgan »

Ciężko chyba o kogoś z polecenia, rzadko kto się chwali takimi wizytami. Jednak dla mnie jest to normalne, do psychologa czy psychiatry : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ warto udać się z różnymi problemami, nie tylko z takimi bardzo poważnymi.
Awatar użytkownika
mtylda
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:51

Re: Psycholog

Post autor: mtylda »

Ojj psycholog oonline też jest całkiem spoko :) Mowię wam, sama korzystałam niejednokrotnie, bo na sesje nie mam jak się umawiać http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa , w dodatku teraz mamy takie czasy ze lepiej umowić się własnie na terapię online, taki ejest moje zdanie. Można tam się zarejestrować online na terapię przez Skype. Jest to dobre i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać.
Róża

Re: Psycholog

Post autor: Róża »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w ramach poprawy Waszej sytuacji. Pamiętajcie, że przecież w Polsce mamy takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ w których moglibyście otrzymać rzetelną opiekę psychiatryczną. To bardzo ważny aspekt, dlatego też zapoznajcie się z tym tematem.
Tymoteusz1

Re: Psycholog

Post autor: Tymoteusz1 »

Dobrze, że dzisiaj faktycznie jesteście w stanie skorzystać z tak dobrego wsaprcia. Jeśli zmagacie się z tak poważnymi problemami jak chociażby syndrom sztokholmski, to zawsze powinniście sięgać po dobre wsparcie psychologiczne. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek ryzyko.
Tymoteusz1

Re: Psycholog

Post autor: Tymoteusz1 »

Jeśli czujecie potrzebę konsultacji ze specjalistą, to jak najbardziej warto byłoby na to postawić. Ja mogę Wam zaproponować, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i umówili się u nich na wizytę. Jednak w PsychoMedic przyjmują najlepsi specjaliści, więc nie ma na co czekać.
gośka

Re: Psycholog

Post autor: gośka »

A co powiecie na https://justynasabala.pl/ ? Podobno jednak tutaj terapia odbywa się na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo co do kosztów to nie są one też jakieś wygórowane

klimatyzator z ogrzewaniem
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 162
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Psycholog

Post autor: sendi »

Wszystko zależy od tego, w jakim mieście szukacie pomocy? Jeżeli Warszawa, to bardzo dobrym wyborem będzie https://centrum-terapii.pl/ Plusem na pewno jest fakt, że mają tutaj szybkie terminy wizyt, co w tym wypadku jest kluczowe.
Rania88

Re: Psycholog

Post autor: Rania88 »

W obecnych czasach coraz więcej osób dorosłych, a także dzieci jest bardzo obciążonych wszystkimi wydarzeniami jak i natłokiem problemów. W sytuacjach kiedy nie radzimy sobie z naszym dzieckiem, czy też widzimy u niego problemy, konieczna jest pomoc psychologa. Jednym z takim miejsc jest pomoc psychologiczna dla dzieci warszawa Pamiętajmy o tym, że zdrowie psychiczne jest bardzo ważne.
deksi

Re: Psycholog

Post autor: deksi »

W mojej ocenie, terapia behawioralna dla dzieci warszawa jest niezwykle istotna. Jeżeli zauważacie jakiekolwiek trudności czy symptomy depresji u waszego dziecka, moim zdaniem warto włożyć wszelkie możliwe wysiłki, aby zapewnić mu pomoc.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 48
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Re: Psycholog

Post autor: kalia »

Wiele poradni psychologicznych przyjmuje obecnie także w formie online. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne i bezpieczne. Poczytajcie sobie na przykład o Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologiczną - także właśnie w zakresie uzależnień.
Jaracz

Re: Psycholog

Post autor: Jaracz »

Wzrost popularności medycyny alternatywnej znajduje odzwierciedlenie również w prywatnej opiece zdrowotnej, która integruje metody takie jak akupunktura, homeopatia czy terapia manualna w swoje programy lecznicze, oferując pacjentom alternatywne ścieżki do zdrowia na platformach jak https://zdrowie.pzu.pl/ i dobrze jest o tym wiedzieć.
wideol03

Re: Psycholog

Post autor: wideol03 »

Najlepszym psychologiem jest Twój pies. On zawsze Cię wysłucha!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
kasa dla cateringu
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:09

Re: Psycholog

Post autor: foxi »

Czy zdajecie sobie sprawę z tego jak ważna jest psychologia biznesu w firmie ? Czy zajmuje się psychologia biznesu ? - to nasze emocje i lęki, proces komunikacji w grupie i organizacji, motywacja i satysfakcja. Jak wszystkie te elementy można poprawić aby lepiej funkcjonować w organizmie firmy i czuć się po prostu dobrze.
Maggie

Re: Psycholog

Post autor: Maggie »

Nie da się ukryć, że trudno znaleźć dobrego psychologa. Wiem, że sporo osób szuka kogoś zaufanego, dlatego z przyjemnością mogę polecić Dariusza Rudasia z Krakowa. Uważnie słucha i naprawdę rozumie, o co chodzi. Co najważniejsze, skutecznie pomaga.
strzelec

Re: Psycholog

Post autor: strzelec »

Jeśli potrzebna jest wam konsultacja psychologiczna warszawa to warto zajrzeć do oferty tego gabinetu: goodlifepsycholog.pl, gdzie znajdziecie pomocną terapię. W swojej ofercie umożliwiają leczenie dla dzieci, młodzieży, par oraz osób dorosłych. Warto skontaktować się z nimi, jeśli macie problemy natury psychologicznej.
pustelnik

Re: Psycholog

Post autor: pustelnik »

W dzisiejszym zabieganym świecie dbanie o zdrowie psychiczne jest równie istotne jak troska o zdrowie fizyczne. Dlatego warto skorzystać z usług centrum psychoterapii https://passion4life.pl/zespol/, które oferuje wsparcie terapeutyczne na najwyższym poziomie. Sprawdźcie tam, a poznacie więcej szczegółów.
julia9933

Re: Psycholog

Post autor: julia9933 »

Jeśli chcecie zapisać się na terapię, to powinniście wziąć pod uwagę ofertę psychoterapia-skawinska.pl. Tam dostępne są różnego rodzaju terapie, specjaliści oraz na stronie będziecie mogli nieco więcej przeczytać o tym, z jakim problemem natury psychicznej się zmagacie.
chicca

Re: Psycholog

Post autor: chicca »

Jeżeli ktoś z was szuka psychologa, to mogę polecić p. Dariusza Rudasia z Krakowa. Wyciągnął mnie z poważnej nerwicy natręctw. Moje życie nabrało zupełnie innego wyrazu ;) Jeszcze sporo pracy przede mną, ale mogę powiedzieć, że zna się na rzeczy i proponuje naprawdę skuteczne metody terapii.
Awatar użytkownika
araska
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:46

Re: Psycholog

Post autor: araska »

W przypadku problemów z pamięcią, występowaniu problemów i zmian w codziennym zachowaniu które do tej pory nie miały miejsca przydatnym narzędziem diagnostycznym będzie opisana na https://sensusmed.pl/oferta/diagnostyka ... poznawcze/ diagnoza inteligencji i funkcjonowania poznawczego . Doświadczeni terapeuci na kilku spotkaniach są w stanie sprawdzić z jakimi zaburzeniami zmaga się pacjent i jakie mają one podłoże.
ODPOWIEDZ