targi dla nauczycieli

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Palemka
Posty: 27
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:42

targi dla nauczycieli

Post autor: Palemka »

Moze trafi się tutaj jakiś nauczyciel i jest zainteresowany takim https://exams.edu.pl/targi-nauczycielskie/ targami dla nauczycieli. Wydaje mi się, ze to coś fajnego.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: targi dla nauczycieli

Post autor: Ada »

A skoro już o ofertach dla nauczycieli mowa, to czy w Waszych szkołach używane są może książki wydawnictwa Nowa Era? Widziałam na stronie https://www.nowaera.pl/dladyrektora/zam ... -dotacyjne możliwość takiego dotacyjnego zamówienia z tego właśnie wydawnictwa. Polecam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: targi dla nauczycieli

Post autor: nelia »

Takie targi są dla wielu firm okazją do tego, by dotrzeć do konkretnej grupy klientów. Bo osoby korzystające z targów branżowych są raczej zainteresowane tematem. Więc z mojej ocenie to fajna forma reklamy dla wielu firm. Oczywiście firma musi się do takich targów odpowiednio przygotować. Podstawa to dobrze zorganizowane stoisko. W tym temacie najlepiej zaufać specjalistom - wiem, że ta firma https://www.retio.pl/ od lat wykonuje kompleksowe stoiska wystawiennicze oraz przygotowuje materiały reklamowe na targi. Widziałam, że ceny też są konkurencyjne. Więc przed targami warto się z nimi skontaktować.

profesjonalne tłumaczenia
Petros

Re: targi dla nauczycieli

Post autor: Petros »

Póki co ja jeszcze akurat w takiego rodzaju targach nie miałem okazji brać udziału, ale nie wykluczam takich działań oczywiście w przyszłości. Od siebie chcę wam powiedzieć, że gdy szukacie modułowych stoisk targowych to warto zajrzeć do https://expotextil.pl/ gdyż to oni w takich działaniach się specjalizują.
ODPOWIEDZ