Antywirus-jaki?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
tomiś

Antywirus-jaki?

Post autor: tomiś »

Z jakiego antywirusa warto korzystać? Ja się kompletnie na tym nie znam a muszę się na coś zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć? A może macie już coś sprawdzonego?

anna chrapusta kraków
tołpak

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: tołpak »

Ja mogę się wypowiedzieć na temat oprogramowania, z którego sam korzystam. Zdecydowałem się na https://gdata.pl/support . Sam link co prawda dotyczy pomocy, bo tej ostatnio potrzebowałem, jednak jak zerkniesz na stronę to znajdziesz antywirusy dla biznesu, do komputera czy na urządzenia mobilne. Osobiście nie zamieniłbym go na żaden inny. Daje mi on skuteczną ochronę danych.

dom kultury sokół trzebinia
Śnieżka

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: Śnieżka »

Antywirus jest naprawdę potrzebny, aby komputer dobrze funkcjonował przez długi czas. Do tego ma chronić nasze dane przed atakiem hakerów. Dlatego właśnie polecam https://bitdefender.pl/vpn-nowa-funkcja ... lej-firmy/
palądyn

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: palądyn »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://gdata.pl/biznes
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: kociara »

Proponuje w takim razie poza tym dobrym antywirusem zainstalować też UseCrypt Messengera https://www.antyradio.pl/News/UseCrypt- ... kiem-21410 bo ta aplikacja jest tak bezpieczna, że twórcy aplikacji nie wiedzą nawet, kto korzysta z ich komunikatora.
ODPOWIEDZ