Co pomaga?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
nać

Co pomaga?

Post autor: nać »

Jako nastolatka szukałam dla siebie pomocy, nie umiałam sobie poradzić z problemami czasu dojrzewania. Terapia grupowa bardzo mi pomogła. Jestem wdzięczna zarówno uczestnikom jak i terapeutom. A Wy? Chodziliście kiedyś na terapię?
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 22
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:43

Re: Co pomaga?

Post autor: Bercia »

Wspaniałym miejscem dla nas, kobiet, gdy potrzebujemy wsparcia, jest taki nowy portal My-V. Utwierdza kobiety w tym, jakie są wartościowe i że powinny pomyśleć więcej czasu o sobie. Mnie bardzo pomogły te artykuły, bo wreszcie zrozumiałam, że też jestem ważna, a nie tylko dom i praca. Polecam Ci serdecznie tą stronę.
Waśka

Re: Co pomaga?

Post autor: Waśka »

Terapia to naprawdę dobre rozwiązanie w wielu przepadkach. My korzystamy z terapii grupowej przy naszej córce która zmaga się z autyzmem, i jesteśmy zadowoleni z pomocy http://www.asysta.org/ czasem nie wyobrażamy sobie jk terapia potrafi postawić człowieka prosto na nogi nawet z najcięższych doświadczeń.
Róża

Re: Co pomaga?

Post autor: Róża »

Jest wiele ważnych kwestii, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę. Moim zdaniem kluczem będzie przede wszystkim to, byście zawsze stawiali na odpowiednio dobraną opiekę psychologiczną. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ macie możliwość skorzystania z najlepszej opieki, więc warto samodzielnie się o tym przekonać.
ODPOWIEDZ