gdzie na wczasy 2021?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Loluśś

gdzie na wczasy 2021?

Post autor: Loluśś »

jakie kierunki uważacie aktualnie za najlepsze na wczasy i najbezpieczniejsze? gdzie podróżować i z jakim biurem podróży? Polecicie jakieś ciekawe miejsca? gdzie Wy ostatnio byliście i sobie chwalicie? teraz pandemia, ale przecież nie można cały czas w domu siedzieć.

laminator wielkoformatowy
KaorllkaŚ

Re: gdzie na wczasy 2021?

Post autor: KaorllkaŚ »

Ja ostatnio byłam w Turcji z biurem podróży Coral Travel i na nic nie mogę narzekać. Było super, bezpiecznie też się czułam, bo biuro podróży o wszystko zadbało. W kurorcie trochę mniej osób niż jak bywałem w innych w latach ubiegłych ale to lepiej, przynajmniej dla mnie. Poza tym wszystko normalnie, także śmiało polecam latać i zwiedzać ;)
Jorguś

Re: gdzie na wczasy 2021?

Post autor: Jorguś »

W okresie wakacji lubimy uciec od miejskiego zgiełku, bo tam mamy spokój i ciszę.Od kilku lat wyjeżdżamy na pojezierze pomorskie. Dlaczego tam ? - bo tam nie ma tłoku a jest równie pięknie jak na Mazurach.Jesteśmy wędkarzami - amatorami i bliskość do jeziora jest dla nas bardzo ważna.Myślę ,że bez problemu znajdziemy jakąś agroturystykę w tamtym rejonie.Mam też upatrzone nowe wędki w tym sklepie wędkarskim ale decyzji jeszcze nie podjęliśmy.

libido warszawa opinie
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: gdzie na wczasy 2021?

Post autor: Ada »

Jorguś pisze: ↑31 mar 2021, 19:23 W okresie wakacji lubimy uciec od miejskiego zgiełku, bo tam mamy spokój i ciszę.Od kilku lat wyjeżdżamy na pojezierze pomorskie. Dlaczego tam ? - bo tam nie ma tłoku a jest równie pięknie jak na Mazurach.Jesteśmy wędkarzami - amatorami i bliskość do jeziora jest dla nas bardzo ważna.Myślę ,że bez problemu znajdziemy jakąś agroturystykę w tamtym rejonie.
Przyda Wam się również na pewno profesjonalny sprzęt wędkarski. Jeśli chodzi o kołowrotki, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://www.corona-fishing.pl/Katalog,p ... owrotki/13. Mają tam naprawdę atrakcyjne, niewygórowane ceny i szeroki asortyment :)
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: gdzie na wczasy 2021?

Post autor: majkel »

Ja również mam w planach wyjazd do Turcji i mam nadzieje, że uda mi się te plany oczywiście zrealizować. Nawet już czytałem w https://kioskpolis.pl/wyjazd-za-granice ... do-turcji/ jaki rodzaj ubezpieczenia do Turcji mi się przyda. Co by nie mówić to są oczywiście dość ważne kwestie.
ODPOWIEDZ